Příspěvek Diskuzního fóra

babus1966 napsal:

Proč to takto hloupě komentujete. Nebo sám pracujete tak, jak popisujete výše...

Myslíte si,že to takto nefunguje? Myslíte si,že jsem někoho urazil nebo byl nějak sprostý? Já bych byl samozřejmně spokojen aby jsme kádr doplňovali pomocí skautingu a ne pomocí nabídek manažerů aj. V Trnavě nějak moc zklamaní nejsou,že jmenovaný odchází, jako si nevyčítají v Teplicích,že je opustil Schejbal ale jestli Vás můj příspěvek nějak deprimoval nebo urazil,tak se hluboce omlouvám! Chci aby se klub někam posouval a ne každý půlrok čekal zda hráč byl vybrán aby zapadl a ne aby byl doporučen s tím,že v dosavadním klubu ušetří na jeho výplatě. Poptávky na hráče u manažerů často nejsou na konkrétního hráče ale např.,,nevíš o nějakém levonohém hráči,,?Nezasloužila by si Bohemka něco víc? Někoho kdo by pracoval systematicky a jen pro Bohemku na profiskautingu? Takto mi to připadá,že nám předhodí kostičku a když to nevyjde odpovědnost žádná. Proti hráčům nic nemám,každý dělá na co má. Ještě jednou,zda-li jsem Vám pokazil den,přijměte všichni kdo to dočetli až sem omluvu.