Tabulky U16 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U17, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FK Baník Sokolov B 1 1 0 0 7 0 3 Roudnice, Most B, Louny V
2 FŠ Litvínov 1 1 0 0 7 0 3 Ervěnice, Bohemians B, Jablonec B V
3 FK Litoměřicko 1 1 0 0 6 1 3 Most B, Louny, Chomutov V
4 Bohemians Praha 1905 B 1 1 0 0 5 0 3 Liberec B, Litvínov, Ervěnice V
5 FK Teplice B 1 1 0 0 5 1 3 Česká Lípa, Děčín, Ústí B V
6 Mostecký FK B 1 1 0 0 4 1 3 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf V
7 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 4 2 3 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice V
8 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 1 1 0 0 4 3 3 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B V
9 FC Chomutov 1 0 0 1 3 4 0 Děčín, Ústí B, Litoměřicko P
10 FK Ústí nad Labem B 1 0 0 1 2 4 0 Louny, Chomutov, Teplice B P
11 FK SEKO Louny 1 0 0 1 1 4 0 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B P
12 FK Jablonec B 1 0 0 1 1 5 0 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov P
13 FK Varnsdorf 1 0 0 1 1 6 0 Jablonec B, Roudnice, Most B P
14 FK Arsenal Česká Lípa 1 0 0 1 0 5 0 Teplice B, Ervěnice, Děčín P
15 SK Ervěnice - Jirkov 1 0 0 1 0 7 0 Litvínov, Česká Lípa, Bohemians B P
16 FK Junior Děčín 1 0 0 1 0 7 0 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa P

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Baník Sokolov B 1 1 0 0 7 3
2 FŠ Litvínov 1 1 0 0 7 3
3 Bohemians Praha 1905 B 1 1 0 0 5 3
4 Mostecký FK B 1 1 0 0 3 3
5 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 2 3
6 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 1 1 0 0 1 3
7 SK Ervěnice - Jirkov 0 0 0 0 0 0
8 FK Litoměřicko 0 0 0 0 0 0
9 FK Ústí nad Labem B 0 0 0 0 0 0
10 FK Junior Děčín 0 0 0 0 0 0
11 FK Arsenal Česká Lípa 0 0 0 0 0 0
12 FK Teplice B 0 0 0 0 0 0
13 FC Chomutov 0 0 0 0 0 0
14 FK SEKO Louny 0 0 0 0 0 0
15 FK Jablonec B 1 0 0 1 -4 0
16 FK Varnsdorf 1 0 0 1 -5 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Litoměřicko 1 1 0 0 5 3
2 FK Teplice B 1 1 0 0 4 3
3 FK Baník Sokolov B 0 0 0 0 0 0
4 FK Varnsdorf 0 0 0 0 0 0
5 FC Slovan Liberec B 0 0 0 0 0 0
6 FŠ Litvínov 0 0 0 0 0 0
7 Bohemians Praha 1905 B 0 0 0 0 0 0
8 FK Jablonec B 0 0 0 0 0 0
9 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 0 0 0 0 0 0
10 Mostecký FK B 0 0 0 0 0 0
11 FC Chomutov 1 0 0 1 -1 0
12 FK Ústí nad Labem B 1 0 0 1 -2 0
13 FK SEKO Louny 1 0 0 1 -3 0
14 FK Arsenal Česká Lípa 1 0 0 1 -5 0
15 SK Ervěnice - Jirkov 1 0 0 1 -7 0
16 FK Junior Děčín 1 0 0 1 -7 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.