Tabulky U16 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U17, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FK Baník Sokolov B 2 2 0 0 18 0 6 Roudnice, Most B, Louny VV
2 Bohemians Praha 1905 B 2 2 0 0 18 1 6 Liberec B, Litvínov, Ervěnice VV
3 FK Teplice B 2 2 0 0 14 2 6 Česká Lípa, Děčín, Ústí B VV
4 Mostecký FK B 2 2 0 0 9 1 6 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf VV
5 FC Slovan Liberec B 2 2 0 0 9 3 6 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice VV
6 FŠ Litvínov 2 1 0 1 9 3 3 Ervěnice, Bohemians B, Jablonec B VP
7 FK Litoměřicko 2 1 0 1 7 6 3 Most B, Louny, Chomutov VP
8 FK Ústí nad Labem B 2 1 0 1 5 6 3 Louny, Chomutov, Teplice B PV
9 FK SEKO Louny 2 1 0 1 3 5 3 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B PV
10 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 1 0 1 5 12 3 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B VP
11 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 1 1 2 7 2 Teplice B, Ervěnice, Děčín PR
12 FK Jablonec B 2 0 1 1 3 7 1 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov PR
13 FC Chomutov 2 0 0 2 3 9 0 Děčín, Ústí B, Litoměřicko PP
14 SK Ervěnice - Jirkov 2 0 0 2 1 9 0 Litvínov, Česká Lípa, Bohemians B PP
15 FK Varnsdorf 2 0 0 2 1 17 0 Jablonec B, Roudnice, Most B PP
16 FK Junior Děčín 2 0 0 2 1 20 0 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa PP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Baník Sokolov B 2 2 0 0 18 6
2 FK Teplice B 1 1 0 0 8 3
3 FŠ Litvínov 1 1 0 0 7 3
4 Bohemians Praha 1905 B 1 1 0 0 5 3
5 Mostecký FK B 1 1 0 0 3 3
6 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 2 3
7 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 1 1 0 0 1 3
8 FK Ústí nad Labem B 1 1 0 0 1 3
9 FK Arsenal Česká Lípa 1 0 1 0 0 2
10 FK SEKO Louny 0 0 0 0 0 0
11 SK Ervěnice - Jirkov 1 0 0 1 -1 0
12 FK Litoměřicko 1 0 0 1 -4 0
13 FK Jablonec B 1 0 0 1 -4 0
14 FK Varnsdorf 1 0 0 1 -5 0
15 FC Chomutov 1 0 0 1 -5 0
16 FK Junior Děčín 1 0 0 1 -12 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Bohemians Praha 1905 B 1 1 0 0 12 3
2 FK Litoměřicko 1 1 0 0 5 3
3 Mostecký FK B 1 1 0 0 5 3
4 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 4 3
5 FK Teplice B 1 1 0 0 4 3
6 FK SEKO Louny 2 1 0 1 -2 3
7 FK Jablonec B 1 0 1 0 0 1
8 FK Baník Sokolov B 0 0 0 0 0 0
9 FC Chomutov 1 0 0 1 -1 0
10 FŠ Litvínov 1 0 0 1 -1 0
11 FK Ústí nad Labem B 1 0 0 1 -2 0
12 FK Arsenal Česká Lípa 1 0 0 1 -5 0
13 SK Ervěnice - Jirkov 1 0 0 1 -7 0
14 FK Junior Děčín 1 0 0 1 -7 0
15 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 1 0 0 1 -8 0
16 FK Varnsdorf 1 0 0 1 -11 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.