Tabulky U16 - Ročník: 2018/19

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FK Teplice B 4 4 0 0 31 7 12 Česká Lípa, Děčín, Ústí B VVVV
2 FC Slovan Liberec B 4 4 0 0 27 4 12 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice VVVV
3 Bohemians Praha 1905 B 4 3 0 1 21 5 9 Liberec B, Litvínov, Ervěnice VVVP
4 FŠ Litvínov 4 3 0 1 14 5 9 Ervěnice, Bohemians B, Jablonec B VPVV
5 Mostecký FK B 4 3 0 1 12 9 9 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf VVPV
6 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 4 3 0 1 14 14 9 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B VPVV
7 FK Baník Sokolov B 4 2 0 2 20 5 6 Roudnice, Most B, Louny VVPP
8 FK Litoměřicko 4 2 0 2 10 9 6 Most B, Louny, Chomutov VPPV
9 FK Ústí nad Labem B 4 2 0 2 11 12 6 Louny, Chomutov, Teplice B PVPV
10 SK Ervěnice - Jirkov 4 2 0 2 8 12 6 Litvínov, Česká Lípa, Bohemians B PPVV
11 FK Jablonec B 4 1 1 2 14 13 4 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov PRVP
12 FC Chomutov 4 1 0 3 10 15 3 Děčín, Ústí B, Litoměřicko PPVP
13 FK SEKO Louny 4 1 0 3 10 20 3 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B PVPP
14 FK Arsenal Česká Lípa 4 0 1 3 4 11 2 Teplice B, Ervěnice, Děčín PRPP
15 FK Junior Děčín 4 0 0 4 4 35 0 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa PPPP
16 FK Varnsdorf 4 0 0 4 2 36 0 Jablonec B, Roudnice, Most B PPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec B 3 3 0 0 19 9
2 FK Baník Sokolov B 3 2 0 1 17 6
3 FK Teplice B 2 2 0 0 14 6
4 FŠ Litvínov 2 2 0 0 9 6
5 Bohemians Praha 1905 B 2 2 0 0 6 6
6 FK Ústí nad Labem B 2 2 0 0 2 6
7 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 2 0 0 2 6
8 FK Jablonec B 2 1 0 1 2 3
9 SK Ervěnice - Jirkov 2 1 0 1 0 3
10 FK Litoměřicko 2 1 0 1 -2 3
11 Mostecký FK B 2 1 0 1 -3 3
12 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 1 1 -1 2
13 FK SEKO Louny 1 0 0 1 -2 0
14 FC Chomutov 1 0 0 1 -5 0
15 FK Varnsdorf 2 0 0 2 -8 0
16 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -18 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice B 2 2 0 0 10 6
2 Mostecký FK B 2 2 0 0 6 6
3 Bohemians Praha 1905 B 2 1 0 1 10 3
4 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 4 3
5 FK Litoměřicko 2 1 0 1 3 3
6 FC Chomutov 3 1 0 2 0 3
7 FŠ Litvínov 2 1 0 1 0 3
8 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 1 0 1 -2 3
9 SK Ervěnice - Jirkov 2 1 0 1 -4 3
10 FK SEKO Louny 3 1 0 2 -8 3
11 FK Jablonec B 2 0 1 1 -1 1
12 FK Baník Sokolov B 1 0 0 1 -2 0
13 FK Ústí nad Labem B 2 0 0 2 -3 0
14 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 0 2 -6 0
15 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -13 0
16 FK Varnsdorf 2 0 0 2 -26 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice B 4 4 0 0 24 12
2 FC Slovan Liberec B 4 4 0 0 23 12
3 Bohemians Praha 1905 B 4 3 0 1 16 9
4 FŠ Litvínov 4 3 0 1 9 9
5 Mostecký FK B 4 3 0 1 3 9
6 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 4 3 0 1 0 9
7 FK Baník Sokolov B 4 2 0 2 15 6
8 FK Litoměřicko 4 2 0 2 1 6
9 FK Ústí nad Labem B 4 2 0 2 -1 6
10 SK Ervěnice - Jirkov 4 2 0 2 -4 6
11 FK Jablonec B 4 1 1 2 1 4
12 FC Chomutov 4 1 0 3 -5 3
13 FK SEKO Louny 4 1 0 3 -10 3
14 FK Arsenal Česká Lípa 4 0 1 3 -7 2
15 FK Junior Děčín 4 0 0 4 -31 0
16 FK Varnsdorf 4 0 0 4 -34 0

Tabulka jara

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Bohemians Praha 1905 B 0 0 0 0 0 0
2 FC Chomutov 0 0 0 0 0 0
3 FC Slovan Liberec B 0 0 0 0 0 0
4 FK Arsenal Česká Lípa 0 0 0 0 0 0
5 FK Baník Sokolov B 0 0 0 0 0 0
6 FK Jablonec B 0 0 0 0 0 0
7 FK Junior Děčín 0 0 0 0 0 0
8 FK Litoměřicko 0 0 0 0 0 0
9 FK SEKO Louny 0 0 0 0 0 0
10 FK Teplice B 0 0 0 0 0 0
11 FK Ústí nad Labem B 0 0 0 0 0 0
12 FK Varnsdorf 0 0 0 0 0 0
13 FŠ Litvínov 0 0 0 0 0 0
14 Mostecký FK B 0 0 0 0 0 0
15 SK Ervěnice - Jirkov 0 0 0 0 0 0
16 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 0 0 0 0 0 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.