Tabulky U16 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U17, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FC Slovan Liberec B 5 5 0 0 42 4 15 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice VVVVV
2 FK Teplice B 5 5 0 0 42 9 15 Česká Lípa, Děčín, Ústí B VVVVV
3 Bohemians Praha 1905 B 5 4 0 1 25 6 12 Liberec B, Litvínov, Ervěnice VVVPV
4 FŠ Litvínov 5 4 0 1 18 6 12 Ervěnice, Bohemians B, Jablonec B VPVVV
5 Mostecký FK B 5 4 0 1 18 10 12 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf VVPVV
6 FK Ústí nad Labem B 5 3 0 2 15 12 9 Louny, Chomutov, Teplice B PVPVV
7 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 5 3 0 2 14 18 9 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B VPVVP
8 FK Jablonec B 5 2 1 2 17 13 7 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov PRVPV
9 FK Baník Sokolov B 5 2 0 3 21 9 6 Roudnice, Most B, Louny VVPPP
10 FK Litoměřicko 5 2 0 3 10 12 6 Most B, Louny, Chomutov VPPVP
11 FK SEKO Louny 5 2 0 3 16 23 6 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B PVPPV
12 SK Ervěnice - Jirkov 5 2 0 3 8 27 6 Litvínov, Česká Lípa, Bohemians B PPVVP
13 FC Chomutov 5 1 0 4 12 26 3 Děčín, Ústí B, Litoměřicko PPVPP
14 FK Arsenal Česká Lípa 5 0 1 4 7 17 2 Teplice B, Ervěnice, Děčín PRPPP
15 FK Junior Děčín 5 0 0 5 5 41 0 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa PPPPP
16 FK Varnsdorf 5 0 0 5 3 40 0 Jablonec B, Roudnice, Most B PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec B 4 4 0 0 34 12
2 FŠ Litvínov 3 3 0 0 12 9
3 Bohemians Praha 1905 B 3 3 0 0 9 9
4 FK Baník Sokolov B 3 2 0 1 17 6
5 FK Teplice B 2 2 0 0 14 6
6 FK Jablonec B 3 2 0 1 5 6
7 Mostecký FK B 3 2 0 1 2 6
8 FK Ústí nad Labem B 2 2 0 0 2 6
9 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 3 2 0 1 -2 6
10 FK SEKO Louny 2 1 0 1 1 3
11 SK Ervěnice - Jirkov 2 1 0 1 0 3
12 FK Litoměřicko 2 1 0 1 -2 3
13 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 1 1 -1 2
14 FK Varnsdorf 2 0 0 2 -8 0
15 FC Chomutov 2 0 0 2 -14 0
16 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -18 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice B 3 3 0 0 19 9
2 Mostecký FK B 2 2 0 0 6 6
3 Bohemians Praha 1905 B 2 1 0 1 10 3
4 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 4 3
5 FK Ústí nad Labem B 3 1 0 2 1 3
6 FC Chomutov 3 1 0 2 0 3
7 FK Litoměřicko 3 1 0 2 0 3
8 FŠ Litvínov 2 1 0 1 0 3
9 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 1 0 1 -2 3
10 FK SEKO Louny 3 1 0 2 -8 3
11 SK Ervěnice - Jirkov 3 1 0 2 -19 3
12 FK Jablonec B 2 0 1 1 -1 1
13 FK Baník Sokolov B 2 0 0 2 -5 0
14 FK Arsenal Česká Lípa 3 0 0 3 -9 0
15 FK Junior Děčín 3 0 0 3 -18 0
16 FK Varnsdorf 3 0 0 3 -29 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.