Tabulky U16 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U17, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FK Teplice B 8 8 0 0 56 9 24 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B VVVVV
2 FC Slovan Liberec B 8 8 0 0 55 8 24 Roudnice, Most B, Louny VVVVV
3 Bohemians Praha 1905 B 8 6 0 2 35 9 18 Ervěnice, Jablonec B, Roudnice PVVPV
4 FK Ústí nad Labem B 8 6 0 2 36 14 18 Teplice B, Česká Lípa, Děčín VVVVV
5 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 8 5 0 3 28 21 15 Liberec B, Litvínov, Bohemians B VPPVV
6 FŠ Litvínov 8 5 0 3 22 16 15 Jablonec B, Roudnice, Most B VVPVP
7 FK Litoměřicko 8 5 0 3 18 14 15 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa VPVVV
8 FK Baník Sokolov B 8 4 0 4 31 16 12 Louny, Chomutov, Teplice B PPVPV
9 Mostecký FK B 8 4 0 4 20 23 12 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov VVPPP
10 FK Jablonec B 8 3 1 4 30 24 10 Litvínov, Bohemians B, Ervěnice PVPVP
11 FK SEKO Louny 8 3 0 5 21 35 9 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B PVVPP
12 SK Ervěnice - Jirkov 8 3 0 5 12 33 9 Bohemians B, Děčín, Jablonec B VPPPV
13 FC Chomutov 8 2 0 6 23 37 6 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf PPPVP
14 FK Arsenal Česká Lípa 8 1 1 6 14 29 5 Děčín, Ústí B, Litoměřicko PPVPP
15 FK Junior Děčín 8 0 0 8 6 58 0 Česká Lípa, Ervěnice, Ústí B PPPPP
16 FK Varnsdorf 8 0 0 8 4 65 0 Most B, Louny, Chomutov PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec B 6 6 0 0 40 18
2 FK Baník Sokolov B 5 4 0 1 24 12
3 FK Ústí nad Labem B 4 4 0 0 14 12
4 FŠ Litvínov 5 4 0 1 10 12
5 FK Teplice B 3 3 0 0 21 9
6 FK Jablonec B 4 3 0 1 14 9
7 Bohemians Praha 1905 B 4 3 0 1 6 9
8 FK Litoměřicko 4 3 0 1 3 9
9 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 4 3 0 1 2 9
10 Mostecký FK B 4 2 0 2 1 6
11 SK Ervěnice - Jirkov 4 2 0 2 -1 6
12 FK Arsenal Česká Lípa 3 1 1 1 2 5
13 FK SEKO Louny 3 1 0 2 -6 3
14 FC Chomutov 3 1 0 2 -7 3
15 FK Varnsdorf 4 0 0 4 -23 0
16 FK Junior Děčín 4 0 0 4 -27 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice B 5 5 0 0 26 15
2 Bohemians Praha 1905 B 4 3 0 1 20 9
3 FK Ústí nad Labem B 4 2 0 2 8 6
4 FC Slovan Liberec B 2 2 0 0 7 6
5 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 4 2 0 2 5 6
6 FK Litoměřicko 4 2 0 2 1 6
7 Mostecký FK B 4 2 0 2 -4 6
8 FK SEKO Louny 5 2 0 3 -8 6
9 FŠ Litvínov 3 1 0 2 -4 3
10 FC Chomutov 5 1 0 4 -7 3
11 SK Ervěnice - Jirkov 4 1 0 3 -20 3
12 FK Jablonec B 4 0 1 3 -8 1
13 FK Baník Sokolov B 3 0 0 3 -9 0
14 FK Arsenal Česká Lípa 5 0 0 5 -17 0
15 FK Junior Děčín 4 0 0 4 -25 0
16 FK Varnsdorf 4 0 0 4 -38 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.