ŽK Bohemians
Ondráček, N'Dekre, Tepshi.
Sestava Bohemians 1905: Mrázek - Pařízek (46. Živný), Regner, Ondráček, Potočný - Belán (70. Tepshi), Hovorka, Kouba, Kraus, Vůch (74. Sládek) - N’Dekre.
SCM Mladé

Domácí tým využil výrazné podpory trojice rozhodčích k výraznému vítězství. Hlavní rozhodčí Ochotnický opět ukázal, jak umí být na Bohemku přísný a hostující tým v podstatě nepustil na útočnou polovinu. Domácí se dostali do vedení po chybě na pravé straně obrany a opakované střele Reina a o 10 minut později zvýšili po přímém volném kopu domácí na poločasových 2:0. Ve druhém poločase se hostující tým soustředil hlavně na to, aby nepřišel karetním trestem o nějakého vyloučeného hráče pro příští velmi důležitý zápas s Plzní.

Očima trenéra: "Je zbytečné jakkoliv utkání hodnotit protože zde bylo od první minuty zřejmé, o co rozhodčímu v utkání půjde. Jediným kladem je to, že jsme nepřišli o žádného vyloučeného hráče, a že nemáme žádné vážně zraněné hráče po brutálních nepotrestaných zákrocích na Hovorku, Vůcha, Beláně atd."