ŽK Bohemians 1905
Bukáček.
Sestava Bohemians 1905: Semerád - Jelínek (70. Ježdík), Veselý (43. Hnilička), Svozil, Bukáček (69. Presisler) - Artemuk (47. Lukáš), Novotný,  Hanek, Tikhonov - Horký, Nwogu.
Loko Vršovice

Trenér Jaroslav Rychlý: "Začátek utkání nám vyšel nad očekávání velmi dobře. Po zatlačení soupeře na jeho polovinu byla jen otázka času, kdy se nám podaří vstřelit úvodní branku. To se nám podařilo ve 27. minutě utkání po velmi pěkné akci zakončené Jakubem Horkým. Prakticky za minutu ve 28. minutě zakončoval tentýž hráč po rohovém kopu Davida Haneka a upravil skóre na 2:0 pro domácí. Tak skončil i první poločas. Druhý poločas byl poznamenán smolným zraněním do té doby velmi dobře hrajícího stopera Tomáše Veselého. Po nuceném střídání Tomáše (náhradní stoper taktéž po zranění ) jsme byli nuceni do stoperské dvojice zařadit záložníka, který se své úlohy zhostil velmi dobře. Přesto hosté převzali iniciativu a několikrát nebezpečně ohrozili naší branku. Naštěstí se nám podařilo po velmi hezké akci zvýšit ve 43. minutě z kopačky Nwoga. Poté po několika chybách v obranné fázi se soupeři podařilo vstřelit dvě branky a zápas se zdramatizoval. Naštěstí se už do konce skóre neměnilo. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za bojovný výkon proti kvalitnímu soupeři."