Branky Bohemians
58. Nwogu.
Sestava Bohemians 1905: Dočekal - Jelínek, Veselý (58. Ježdík), Rothe (36. Sláma), Tikhonov, Lukáš (46. Nwogu), Pechr, Novotný, Hanek, Artemuk (55. Vágner), Horký.
Vladivostocká

Trenér Jaroslav Rychlý: "Po školáckých chybách v naší obraně hned na začátku utkání , kdy jsme již v desáté minutě prohrávali 2:0 bylo velice těžké hrát s tak kvalitním soupeřem který neustále hrozil rychlými protiůtoky a kombinační hrou s výborným pohybem. Naše mužstvo naopak hrálo po zbytečně inkasovaných brankách zakřiknutě,nepřesně a prakticky se nedostalo celý první poločas, který skončil 4:0 do hry. Druhý poločas už byl z naší strany o trochu lepší a podařila se nám vstřelit i branka z pokutového kopu střídajícím Nwogem.Nakonec utkání skončilo 5:1. Z našich hráčů bych chtěl vyzdvihnout výkony hráčů – Jana Pecha,Ondry Jelínka,střídajícího Nwoga a brankáře Dočekala."