Branky Bohemians
66. Nwogu.
Sestava Bohemians 1905: Dočekal - Rothe, Pechr, Svozil, Bukáček (46. Kracík) - Lukáš (56. Ježdík), Artemuk (36. Novotný), Veselý, Tikhonov (60. Vágner) - Horký, Nwogu.
Loko Vršovice

Trenér Jaroslav Rychlý: "Prakticky celý první poločas jsme měli územní převahu a soupeře jsme na svou polovinu pouštěli jen ojediněle. Bohužel se nám i po slibně vypadajících akcích nepodařilo vstřelit branku, což se nám vzápětí vymstilo, kdy po ojedinělé akci soupeře po pravé straně a centru před branku náš brankář nešťastně vyrazil míč do soupeřova útočníka, od kterého skončil v naší síti 0:1. Takto skončil i první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez zraněného Artemuka, který podal velmi dobrý výkon, s cílem otočit zápas. Bohužel opět po odraženém míči, tentokrát náš obránce nastřelil útočícího hráče soupeře, se soupeř ujal vedení 2:0. V 61.minutě jsme ještě ke všemu neproměnili pokutový kop a soupeř prakticky za dvě minuty v 63.min. trestal na 3:0. V závěru utkání se nám po individuální akci Nwoga podařilo snížit na 3:1."