středa 19. srpna 2009 12:30
8. a 73. Slavík, 15. Horáček, 58. Nováček.
Sestava Bohemians 1905 B: Bricín – Jasz, Řezníček (60. Egert), Malina, Nováček - Matějka, Richtrmoc, Kejval (41. Bulíček), Rothe (51. Kraus) - Horáček (61.Kanzelsberger), Slavík.
Chuchle

Trenér Vychodil: "Vložené středeční kolo (v rytmu zápasů neděle-středa-neděle) jsme využili pro prověření našeho širokého kádru. Ze základní sestavy z úspěšného zápasu se Spartou vyběhl od počátečního hvizdu na hřiště jen brankář Bricín a to jen vinou zranění a tréninkové píle jeho kolegů. Proto musím říci, že vítězství 4:1 je velmi potěšující a určitě převládají pozitiva. Přes stabilní výkon Bricína, velmi slušné vystoupení stoperské dvojice Malina - Řezníček, aktivitu Matějky (v 1. poločase) a zejména projev útočného tandemu Slavík - Horáček. Po velmi dobré první části, nám nevyšel zejména vstup do druhého poločasu a když se podařilo hostům vstřelit kontaktní gól, byl zápas opět otevřený. Asi hlavním rozdílem byl fakt, že poměr střel byl sice 11:10, ale zatímco my trefili prostor branky devětkrát, tak soupeř jen dvakrát."