neděle 11. října 2009 10:00
Sestava Bohemians 1905 C
Fiala - Rusz (31. Bíba), Riegger, Lukeš, Večeřa (31. Hisem) - Herman (21. Ješko), Farkaš, Richter (41. Krása), Jaroš, Stojka - Ceccarelli (31. Kopecký).
Šeberov

Dalším protivníkem kluků z ročníku 1999 byl v neděli dopoledne ABC Braník, který dorazil na naše domácí hřiště na Šeberově s hráči o dva roky staršími. Soupeř od začátku zápasu potvrzoval svoje postavení na prvních místech tabulky a dostal nás pod velký tlak. První branku jsme inkasovali ve 13. minutě z rychlého protiútoku po našem rohu. A protože nám nepomohlo ani střídání, do konce poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát. Po vystřídání dalších třech hráčů jsme ve druhé půli očekávali oživení naší hry. Soupeř však ještě lépe kombinoval a my jsme nestíhali v napadání. Konečné skóre 0:5 je vzhledem k věku a kvalitě týmu z Braníku odpovídajícím výsledkem.