Branky Bohemians
12. Jaroš (pen.), 27. Kopecký.
Sestava Bohemians 1905 C: Fiala – Lukeš, Malý (31. Večeřa), Riegger – Stojka (31. Krása), Farkaš, Morchenko (45. Bíba) – Jaroš, Richter – Kopecký (45. Ceccareli), Zita (53. Herman).
Slavia

Kluci z ročníku 1999 výborně zvládli sobotní vršovické derby. Na půdě stejně starých hráčů Slavie zvítězili 2:1. Nutno podotknout, že v zápase nepřevyšovali soupeře fotbalovým umem, ale vítězství dosáhli zejména bojovností. Úvod utkání patřil klukům ze Slavie, postupně jsme hru vyrovnali a vstřelili vedoucí gól z pokutového kopu. Soupeř ovšem po několika našich chybách záhy vyrovnal. Tři minuty před koncem poločasu jsme šli opět do vedení. Ve druhém poločase postupně dostali příležitost všichni hráči z lavičky, Slavie nás dostávala pod stále větší tlak, ale především bojovností se klukům podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce.