Branky Bohemians
2x Patrik Vala, Matěj Koubek, Daniel Jaroš, Pavel Hájek, Tomáš Kuchař.
Sestava Bohemians 1905: Šivec, Machala, Skandrani, Lupač, Koubek, Kuchař, Vavruška, Vokřínek, Vostarek, Jaroš, Patrik Vala, Hájek, Hruška, Denis Vala, Tesař, Votlučka.
Vítkov

Utkání probíhalo od první minuty ve vysokém tempu, bohužel domácí jeho ůvod zaspali a během prvního střídání prohrávali 0:2. Do poločasu se podařilo otočit skore v náš prospěch a to v poměru 3:2, ale množství šancí na vstřelení branky na obou stranách tomu neopovídalo. Do druhého poločasu jsme vstoupili s velkou chutí a rázem jsme se dostali do vedení 5:3, ale na soupeři byla znatelná chuť bojovat a vyrovnat zápas, což se podařilo. Za stavu 5:5 předvedl individuální akci domácí kapitán Jaroš a zvýšil na 6:5. Soupeř měl jedinečnou šanci vyrovnat v poslední minutě zápasu z přímého kopu, ale domácí mužstvo skvěle podržel golman. I díky tomu Bohemka vyhrála v tomto dramatickém a krásném utkání plném šancí a gólů na obou stranách 6:5.