Šnídl (Bohemians).
220.
Kudrna, Franěk - Šnídl, Mrština, Junek, Tichý - Rosenkranz, Vrána, Samek, Frohna - Houra, Turek.
Zelený pruh

Jak již bývá tradicí, tak i dnes jsme s top mužstvem ligy svedli boj až do poslední minuty. Zatímco s tabulkovými sousedy odcházíme s debaklem, tak s lídry soutěže válčíme o body až do závěrečného klaksonu. Tango bylo dnes herně sice mnohem lepší, ovšem ve finální fázi jsme jej dokázali držet na uzdě. Do vedení jsme šli díky Samkovi, který nás s pomocí dobíhajícího beka poslal v 5.min do vedení 1:0. Vyrovnání přišlo o chvíli později, na přesnou křížnou střelu skrz brankoviště jsme nereagovali a pro hráče na zadní tyči nebyl problém vyrovnat na 1:1. V 15.min předvedl hostující borec výtečnou individuální akci a po sólu přes tři hráče zakončeném přesnou ranou k tyči poslal Tango do vedení 1:2. Ve 2.půli se Brňáci předháněli v zahazování vyložených šancí a tak jsme mohli v závěrečných minutách dosáhnout vyrovnání stavu, ovšem i nám chyběla v zakončení přesnost a tak si hosté asi po právu odvezli z Prahy 3 body za nejtěsnější výhru 1:2. Přesně za týden nás v rámci 8.kola navštíví tým CC Jistebník.