11. a 35. Slováček M., 18., 26. a 28. Malý, 24. Sklenář, 37. Beran, 39. Melechovský - 35. Houra (Junek), 36. Málek (Mrština).
Sestava Torf Pardubice
Kašpar, Šimon - Slováček J., Sklenář, Čihař, Malý, Netolický, Slováček M., Beran, Melechovský, Urbanec, Konečný.
Sestava Bohemians 1905: Kudrna, Franěk - Šnídl, Bellada, Dvořák, Tichý - Málek, Junek, Samek, Houra - Mrština.
ČEZ Aréna Pardubice

Pardubický perník s výrazně nahořklou příchutí! Tak nějak by se dalo charkterizovat naše vystoupení na východě Čech. Úvodních 10minut bylo bezbrankových jen díky nepochopitelně vychýlené mužce domácích, ovšem po poločasových 2:0 již bylo takříkajíc hotovo, neboť ve druhé části jsme k naprosté, ale opravdu k naprosté celozápasové ofenzivní bezradnosti přidali i defenzivní lehkomyslnost a soupeř si z důležitého utkání udělal takovou menší exhibici....a vůbec nic na tom nezměnily ani naše gólové trefy v podání Houry a Málka, které měly pouze dekorativní charakter. Naše mužstvo se momentálně nachází v hluboké krizi, ze které nebude vůbec snadné se dostat, každopádně nyní nás čeká série těžších zápasů, v nichž si příliš velké ambice dělat nebudeme, a proto doufejme, že se v této etapě patřičně zkonsolidujeme...?! V dalším kole nás čeká palubovka Balticflory Teplice.