Diváků
4812.
Sestava FK Jablonec: Špit - Krejčí, Huber, Drsek, Jablonský - Haurdič (82. Michálek), Loučka, Pavlík, Kovařík (71. Jarolím) - Lafata, Vošahlík (77. Pekhart). Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Nikl, Cseh, Rychlík - Štohanzl (72. Moravec), Kaufman (61. Ibragimov), Pávek, Róth (46. Bartek) - Škoda, Bálek.
Jablonec

Bohemka na severu Čech na Jablonec nestačila, domácí tým od prvních minut zatlačil klokany do vlastního vápna a úvodní tlak vyvrcholil v 6. minutě, kdy po faulu Cseha odpískal sudí Hrubeš hraniční situaci jako penaltu. Sňozík si na střelu sáhl, ale tvrdý pokus Pavlíka nevytěsnil. Domácí měli i nadále převahu a v 9. minutě zvyšoval na 2:0 Lafata. Bohemka hru ve zbývajících minutách vyrovnala, ale vypracovala si prakticky jen jednu větší šanci.

Od prvních minut druhé půle si domácí bezpečně hlídali své vedení a Bohemku nepouštěli do vlastního vápna. A když se v 58. minutě dostal Bálek do šance, ve skluzu minul prudký centr Kaufmana. Bohemka přeskupila řady. Kaufmana vystřídal Ibragimov a Škoda se posunul do zálohy, ale pozorný Jablonec čekal na svou další šanci. V 69. minutě pokus Kovaříka z 20 metrů změnil po teči směr a bezmocný Sňozík se za střelou jen ohlédl, 3:0. O deset minut později zabránil Sňozík další pohromě, když kryl gólovku Pekharta. Jablonec si ve zbylých minutách vysoké vedení pohlídal a žádné zdramatizování zápasu nedovolil. I když v nastaveném čase ještě ve vyložené šanci minul po rohu Pávek a na druhé straně neproměnil gólovku Pavlík.

Online

90.
Konec zápasu.
90.
Po rohu Bohemky minul Pávek asi ze dvou metrů bránu.
89.
Po přímém kopu hlavičkoval v pádu Lafata těsně vedle.
88.
Žlutou kartu dostal po faulu Ibragimov.
82.
Zraněného Haurdiče vystřídal Michálek.
79.
Brankář Sňozík chytil obrovskou šanci, kdy na něj šel sám Pekhart.
77.
Odchází Vošahlík, nastupuje Pekhart.
75.
Rychlou akci po levé straně zakončoval Bálek, Špit kryl.
72.
Místo zraněného Štohanzla nastoupil Jan Moravec.
71.
Střelec gólu Kovařík vystřídal, misto něj nastoupil Jarolím.
70.
Po serií odražených míčů se dostal k balónu Kovařík a jeho střela zpoza vápna po teči skončila v bráně.
67.
Ibragimov hezky pronikal po pravé straně do pokutového území, ale jeho centr neprošel.
62.
Zápas sleduje 4812 diváků.
62.
Šnozík nejprve chytil v pohodě centr z levé strany, ale pak vyhodil míč přímo na jablonecké kopačky, domácí naštěstí prázdnou bránu netrefili.
61.
Ze hřiště odchází Jiří Kaufman a nahradil ho Aziz Ibragimov.
58.
Kaufman výborně pronikl po pravé straně do vápna, ale na jeho přízemní centr nedosáhl Škoda.
55.
Jablonec kopal přímý kop,ale obrana Bohemky ho v pohodě odvrátila.
49.
Prudký centr Bartka srazila obrana na roh,po něm se dostal k hlavičce Škoda, ale bez úspěchu.
46.
Rozhodčí zahájil 2.poločas, Bohemka nastoupila s jednou změnou,místo Rótha hraje David Bartek.
45.
Konec prvního poločasu.
42.
Nebezpečný centr Loučky odvrátil Marek Nikl do bezpečí.
39.
Po faulu na Škodu rozehrál volný přímý kop Róth, ale našel jen brankáře Špita.
34.
Pokus Loučky z hranice pokutového území šel hodně mimo.
30.
Nejprve mířil spíše propagačně na Sňozíka Vošahlík, a vzápětí na druhé straně mířil nad Rychlík.
28.
Ke průniku do šestnáctky se odhodlal Štohanzl, ale k zakončení se nedostal.
27.
Nebezpečný centr zleva musel řešit brankář Sňozík.
25.
Bohemka nyní trochu vyrovnala hru, která se odehrává jen mezi šestnáctkami.
20.
Štohanzl se prokličkoval do vápna, ale jeho přízemní centr ke Škodovi neprošel.
18.
Škoda se už dostával po dlouhém pasu do šance, ale brankář Špit byl u míče dřív.
13.
Do další velké šance se dostával po narážečce s Vošáhlíkem Lafata, ale mířil jen do boční sítě.
12.
Ke slovu se dostala i Bohemka, ale přímý kop Rótha byl sražen na roh a z něj se nic neurodilo.
9.
Vošahlík sklepl na hranici pokutového území balón na volného Lafatu a ten svou šanci tváří v tvář Sňozíkovi využil střelou na vzdálenější tyč.
6.
Petr Pavlík penaltu proměnil. Domácí vedou 1:0.
6.
V rohu pokutového území upadl jablonecký útočník a domácí budou kopat penaltu.
5.
Sňozík musel zasahovat před volným Lafatou.
3.
Po sérri narážeček Nikl odvrátil balón na první roh Jablonce. Po něm se nedokázal prosadit volný Kovařík.
1.
Rozhodčí Hrubeš zahájil zápas.
V jarní ligové premiéře čeká Bohemku těžký zápas  na půdě Jablonce. Severočeský tým vedený zkušeným terenérem Komňackým odehrál výborný podzim a pomýšlí na nejvyšší ligové příčky. Virtuální Ďolíček vám zprostředkuje zápas v textovém onlinu a živém vysílání Rádia Bohemka.