Diváci
hráno bez diváků.
Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Nikl, Cseh, Rychlík - Štohanzl (76. Kotyza), Kaufman (90. Cissé), Pávek, Bartek - Škoda, Bálek (66. Lukáš). Sestava Sigma Olomouc: Lovásik - Onofrej (89. Komárek), Škerle, Dreksa, Janotka - Hořava (30. Vašíček), Kaščák, Rossi - Petr, Ordoš, Schulmeister (80. Štěpán).
Praha - Strahov

Se zasněženým terénem strahovského hřiště si v úvodu zápasu poradili mnohem lépe "domácí" klokani. Usadili se na polovině Olomouce a po kombinaci na pravé straně mohl zakončovat Kaufman, ale netrefil ideálně. O pár minut později hlavičkoval po rohu Nikl nad. První branku přinesla 9. minuta, Škoda posunul Štohanzlovi, jehož střelu Lovásik vyrazil jen k volnému Kaufmanovi a pro něj nebylo zakončení do prakticky prázdné branky problém. Bohemka v dalších pěti minutách ještě ovládala hru, situaci dva na jednoho ale Škoda se Štohanzlem nevyřešili gólově. Olomouc hru vyrovnala a usdila se na polovině Bohemky, klokanům se otevíral prostor pro brejkové situace, ale neřešili je ideálně. Druhou branku přidala Bohemka ve 40. minutě, Štohanzl našel na malém vápně volného Škodu, který ale z malého vápna trefil jen gólmana. K vyraženému míči se dostal Štohanzl a prakticky z nulového úhlu z pravé strany tvrdou střelou propálil vše před sebou, 2:0.

Úvodní minuty druhého poločasu patřily hostující Sigmě. Nejnebezpečnější situaci před Sňozíkovou brankou nezakončil Ordoš. Bohemka postupně vyrovnala a opět měla několik slibných brejkových situací. Kaufman našel rozeběhnutého Škody, který šel z pravé strany sám na gólmana, ale tísněn obráncem nezakončil ideálně a trefil jen gólmana. Na druhé straně se ke střele ve vápně dostal Schulmeister a musel zasahovat Sňozík. Trenér Hoftych na převahu Olomouce v záloze reagoval střídáním Bálka za Lukáše. Další minuty příliš vzruchu nepřinesly a hra se odehrávala mezi velkými vápny. Čtvrthodinu před koncem musel odstoupit Štohanzl, podle prvních zpráv jde o zlomený nos. Poslední desetiminutovku zápasu oživily dalekonosné pokusy, na jedné straně Ordoše, na druhé Pávka. Bohemka si ve zbylých minutách vítězství 2:0 pohlídala a připsala si cenné tři body.

92.
Zápas byl ukončen.
90.
Histroická chvíle, v dresu Bohemky se poprvé objevuje hráč černé pleti, Jirku Kaufmana střídá Amadou Cissé.
88.
Olomouc střídá, jde dolů Onofrej a nahrazuje ho Komárek.
86.
Jiříí Rychlík dostal žlutou kartu.
86.
Střela Michala Pávka z dobrých pětadvaceti metrů mířila do šibenice, Lovásik ji vytlačil na roh.
83.
Nejprve prověřil Sňozíka tvrdou střelou Ordoš a vzápětí na druhé straně mířil nad Kaufman.
81.
Olomouckého Sculmeistra střídá Štěpán..
80.
Schulmeister obdržel za faul žlutou kartu.
79.
Martin Kotyza vybojoval roh, který Kaufman rozehrál nakrátko a pak bylo po akci.
77.
Zraněného Štohanzla střídá Martin Kotyza.
75.
Po zásahu do obličeje zůstal na zemi ležet Štohanzl.
70.
Olomouc díky tomu,že Bohemka se soustředí více na obranu, se dostává častěji k zakončení, ale Sňozík je pozorný.
67.
Pro posílení defenzívy zvolil Pavel Hoftych střídání a Bálka nahrazuje Lukáš.
65.
Olomouc se dostala do šance, po levé straně unikal Schulmeister, ale jeho pokus Sňozík kryl.
61.
Škoda se dostal do dalšího brejku, ale Lovásika neprostřelil.
59.
Kaufman našel rozběhnutého Škodu, ale ten tísněn obráncem zakončil nepřesně.
56.
Olomouc se dostala do vápna Bohemky, ale přízemní centr Ordoš naštěstí minul.
55.
Za faul dostává žlutou kartu Vladimír Bálek.
50.
Olomouc je ve druhém poločase aktivnější, ale větší šanci si zatím nevytvořila.
50.
Sňozík si došel pro míč za obranu.
49.
Olomouc je v úvodu druhé půle lepší. Nyní z pravé trany zakončval Schulmeister, Šnozík kontroloval.
46.
Byl zahájen druhý poločas. Ani jeden z týmů do druhé půle nestřídá.
45.
Rozhodčí Adámek ukončil první poločas.
43.
Prokřehlý Sňozík se po dlouhé době dotkl míče, když stáhnul ze vzduchu vysoký centr.
42.
Štohanzl se výborně uvolňoval u postranní čáry, ale byl poslán k zemi Ordošem.
40.
Štohanzl se prokličkoval do vápna, našel volného Škodu namalémvápně, ten vystřelil nedůrazně, ale Lovásik vyrazil balón jen k Štohanzlovi a ten z bezprostřední blízkosti napnul síť.
36.
Rychlý brejk Bohemky táhl po straně Bartek, posunul na Škodu,alejeho pokus skončil na rohu. Ten rozehrál vtipně Kaufman na Cseha, ale jeho hlavička byla sražena na další roh. Z něj se již nic neurodilo.
31.
Pokus Bartka z hranice vápna mířil nad.
29.
Olomoucký Janotka se dostal k zakončení, ale mířil vedle.
27.
Bálek sklepl balón Škodovi,který se ho snažil poté najít ve vápně vysokým centrem, ale vyběhnuvší Lovásik ho ze vzduchu stáhl.
25.
Bálek dostal míč za obranu, šel sám na Lovásika, ale jeho střela neměla dostatečný důraz a Lovásik ji chytil.
22.
Před dotírajícím Ordošem odvrátil Czeh na aut, Olomouc vyrovnala hru.
18.
 Sňozík vyřešil vysoký centr, jedná z mála šancí Olomouce.
13.
Škoda postupoval sám na Lovásika, místo střely zvolil přihrávku na obsazeného Štohanzla, jehož pokus byl sražen na roh. Ten klokani nevyužili  a míč skončil v zámezí.
10.
Bálek našel před hranicí velkého vápna Štohanzla,který tvrdě vypálil, Lovásik vyrazil míč jen k volnému Kaufmanovi,pro kterého nebyl problém skórovat do prázdné brány.
7.
Kaufman prodloužil na Štohanzla,ale jeho pokus byl sražen na rohový kop. Po jeho rozehrání hlavičkoval nad Nikl.
3.
Bartek vybojoval pro Kaufmana, ten poslal do křídla Škodu, který obelstil obránce a posunul Štohanzlovi, jeho centr šel na Kaufmana, který ale z dvanácti metrů nezakončil.
3.
Přímý kop Olomouce z pravé strany obrana odvrátila.
1.
Utkání byl zahájeno, výkop měla Bohemka, která začíná z pohledu tribuny zprava doleva.
Hráči nastupují na hrací plochu. Hráči Bohemky si kvůli orientaci zvolili žlutočernou kombinaci kvůli lepší orientaci. Sigma v modrém.
Bude se hrát s oranžovým míčem a čáry jsou také zvýrazněny antukou.
Hrací plocha Strahova je zasněžená, ale sníh díky vyhřívání postupně taje a pokuď nebude sněžit, neměl by být s terénem problém.
Bez diváků a ve strahovském vyhnanství musí Bohemka odehrát první jarní zápas proti Sigmě Olomouc. Sobotní zápas, který začíná v 16 hodin, vám Virtuální Ďolíček zprostředkuje v textovém onlinu a živém vysílání Rádia Bohemka.