Kovařík - Ubias, Pospíšil.
Laštovka - Lukáš.
3416.
Sestava České Budějovice: Kučera - Laštovka, Hunal (69. Hudson), Horejš, Krob - Otepka, Riegel, Černák, Volešák (83. Sedláček) - Stráský (55. Ondrášek), Meszároš. Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Rychlík - Kotyza, Pávek, Kaufman (74. Róth), Štohanzl - Hartig (78. Bálek), Ibragimov (60. Škoda).

První slibnou šanci zápasu měl již v 9. minutě Štohanzl, jeho střela zpoza vápna šla těsně nad branku. Ze strany Bohemky to bylo ale na dlouhou dobu všechno. V prvním poločase se oba týmy prezentovaly opatrnou hrou a ani jeden se nehrnul do bezhlavého útočení. Domácí Dynamo zahrozilo z přímého kopu v provedení Otepky a asi největší šanci prvního dějství měl Riegl, který hlavičkoval vedle.

Druhý poločas začali mnohem lépe domácí a projevili větší hlad po zisku tří bodů, do vápna Bohemky mířila řada centrů a Sňozík si nemohl stěžovat na nedostatek práce. Budějovičtí hráči měli míč více na kopačkách a nebezpečnými střeleckými pokusy se prezentovali Volešák a Laštovka. Bohemka ve druhé půle neohrozila prakticky branku domácích. V samotném závěru utkání se vyznamenal Sňozík, který kryl Sedláčkovu umístěnou hlavičku. Na druhé straně v nastaveném čase ještě hlavičkoval Škoda, ale jen do rukavic gólmana. Bohemka uhájila remízu a veze si první jarní bod z hřiště soupeře.

90.
Konec zápasu.
90.
Pocentru Bálka se dostal ke hlavičce Škoda, Kučera kryl.
89.
Sňozík chytil jasný gól, když přesnou hlavičku Sedláčka k tyči vytěsnil na roh.
88.
Laštovka obdržel žlutou kartu za simulování.
87.
Marek Nikl výborně odzbrojil pronikajícího Meszaroše.
85.
Tlak domácích je sice trvalý, ale dosud bezzubý a spočívá jen ve steretypním nakopávání do vápna.
83.
Další střídání v dresu domácích, Volešáka střídá Sedláček.
78.
Lukáš Hartig odchází, na jeho místo nastupuje Vladimír Bálek.
77.
Další série rohů domácích, klokani seubránili.
74.
Jiří Kaufman je vystřídán Ferencem Róthem.
74.
Další nebezpečná střela Meszaroše minula jen těsně pravou tyč Sňozíkovy brány.
73.
Ke střeleckému pokusu se odhodlal Škoda, balón mu sklouzl a tak netrefil přesně.
71.
Nebezpečný centr Otepky usměrňoval hlavou Meszaros, naštěstí Rychlík vykopl míč z brány.
69.
Zraněného Hunala střídá Hudson.
65
Volešák z hranice velkého vápna táhlou střelou těsně minul pravý horní roh Sňozíkovy brány.
63.
Do útoku se dostala i Bohemka, ale Kotyzův pokus skončil na rohu. Z něj se do šance nikdo nedostal.
60.
Aziz Ibragimov odchází, na jeho post nastupuje Milan Škoda.
57.
Domácí po sérii rohů se dostali k dorážce, ale Sňozík byl na místě.
56.
Utkání přihlíží 3416 diváků.
55.
Stráský odstupuje, na jeho místě je Ondrášek.
52.
Domácí jsou v tlaku, do velkého vápna směřuje řada centrů, naštěstí bez větší šance.
50.
Po vtipně rozehraném autu se dostal k hlavičce z malého vápna Meszaros, ale Sňozíka nepřekonal.
48.
Klokani rozehráli roh,na prudký centr těsně nedosáhli Hartig ani Pávek.
46.
Píšťalka rozhodčího začala druhou půli.
45.
Konec prvního poločasu.
42.
Štohanzl vtipně uvolňoval Ibragimova,ale obrance byl u míče dřív.
39.
Nepříjemný roh domácích obrana klokanů vyřešila.
35.
Po rohu se dostal k odraženému míči Otepka a na jeho centr si naskočil Riegel a mířil hlavou těsně vedle.
32.
Po faulu Hunala na Hartiga Bohemka zahrává přímý kop. Na centr z pravé strany Rychlíka si nabíhal Hartig, ale brankář Kučera byl u míče dřív.
29.
Meszaroš se dostal do zakončení, ale mířil vysoko nad.
27.
Domácí rozehrávali přímý kop z pravé strany, centr obrana klokanů bezpečně odvrátila.
24.
Domácí jsou nyní v tlaku díky sérii čtyř rohových kopů, naštěstí bez větší šance.
23.
Rudolf Otepka z hranice pokutového území z přímého kopu netrefil bránu.
22.
Hodně přísnou žlutou kartu vidělza faul zepředu Pavel Lukáš.
16.
Bohemka se nyní snaží útočit nakopávanými balóny,které ale nejsou přesně a naše útočné duo se nedostává do šancí.
12:
Do šance se pokoušel dostat Hartig, ale jeho střela ke gólmanovi neprošla.
9.
Nebezpečná situace před brankou Bohemky, přetažený centr se vrátil do vápna, Sňozík uspěl v souboji proti dvou domávím hráčům.
9.
A další standardka pro Budějovice, tentokrát již na polovině Bohemky.
8.
Hartig sklepával dlouhý nákop pro Ibragimova, ale dle sudího při souboji s obráncem domácíh fauloval a je pískána standardka pro domácí.
8.
Osmělila se také Bohemka, Štohanzl převzal míč na levém kraji zálohy, posunul si jej na střed hřiště a z 20 metrů vystřelil, jeho pokus šel půl metru nad branku.
7.
Tentokrát musel na pravém kraji obrany zasahovat Jindřišek, po autu domácích si poradil Kotyza.
6.
Po rohu to zkusil z hranice vápna Volešák ale mířil zpět k rohovému praporku, kde zasáhl do hry v ofsajdu stojící Otepka.
5.
Dlouhý aut to vápna Bohemku končí prvním rohem domácích.
4.
Budějovice to zkusili po pravé straně, míč do autu uklidil Rychlík.
3.
Centr z levé strany neprošel na útočníky Bohemians, následný protiútok zastavil Nikl.
1.
Utkání bylo zahájeno, výkop měla Bohemka.
Týmy nastupují na hrací plochu, Bohemka se představí v žlutočerném, domácí Budějovice v černobílé kombinaci.
Vysílání Rádia Bohemka se o pár minut opozdí, redaktoři jsou již v Budějovicích, ale čekáme až dorazí na svá místa na stadionu.
Na lavičce Bohemky jsou připraveni: Bartek, Róth, Cissé, Škoda, Vdovjak, Bálek a náhradní gólman Marek.
V základní sestavě Bohemky udělal trenér Pavel Hoftych dvě změny oproti utkání s Boleslaví. Na pravý kraj zálohy se postaví Martin Kotyza a nalevo se přesune Štohanzl. V útoku se od první minuty představí Lukáš Hartig, kterého doplňuje Aziz Ibragimov.
Bohemka nezískala zatím na jaře na hřištích soupeře ani bod, navíc v Jablonci i Plzni inkasovala tři branky. Bilanci si mohou Bohemians vylepšit na hřišti Českých Budějovic, kde se netradičně ve středu 24.3. od 17:30 střetnou s místním Dynamem. Virtuální Ďolíček vám ze zápasu přinese textový online a živé vysílání Rádia Bohemka.