Sňozík - Jindřišek, Nikl, Lukáš, Rychlík - Štohanzl, Kaufman, Pávek (57. Bálek), Róth (67. Ibragimov) - Škoda, Hartig (87. Cissé).
Sestava FK Teplice
Slavík - Vidlička, Klein, Rosa, Siva - Zoubele (90. Verbíř), Ljevakovič, Vachoušek, Stožický (75. Kalivoda) - Vondrášek (79. Mahmutovič), Došek.
Praha - Ďolíček

Trenér Hoftych udělal několik změn oproti poslednímu utkání v Budějovicích. V záloze se na pravý kraj vrátil Štohanzl a nalevo se postavil Róth. Do útoku poslal dvojici Škoda - Hartig. A především Lukáš Hartig potvrdil, že je po nucené pauze dobře připraven a plný chuti do fotbalu. Úvodní desetiminutovka patřila Bohemce, která se usadila na polovině Teplic. Převaha vyústila jen v řadu rohových kopů a zblokovaných střel. Teplice zahrozily poprvé z kopačky Doška a hned velmi nebezpečně, jeho střelu z otočky vyrazil Sňozík. Hra se vyrovnala a po půlhodině odehraného času nebezpečně zakončoval ve vápně volný Ljevakovič, z branky vyhlavičkovával Rychlík. Bohemka v následných minutách opět přitlačila a dostala se do tlaku, v době kdy na hřišti dominovali hráči v zeleno-bílém ale udeřili hosté. V závaru ve vápně se nepovedlo obraně Bohemky na několikrát odvrátit míč do bezpečí a volný Vondrášek mohl zakončit do odkryté branky. Bohemka nesložila zbraně a v samotném závěru poločasu trefil Škoda hlavou tyč, na dorážku ještě nedosáhl Hartig.

Hned v úvodu druhé půle zahrozili Severočeši, v dalších minutách bylo k vidění několik ostrých soubojů odměněných žlutými kartami. Tvrdší hru odnesl zraněním Michal Pávek a musel být vystřídán. Nahradil jej Vladimír Bálek, který se postavil na hrot a Škoda se přesunul do zálohy. Bohemka se ale dostávala jen k řadě centrů, které obrana zvládala odvracet. Ofenzívu Bohemky přišel posílit ještě Ibragimov. Bohemka se dočkala vyrovnání v 73. minutě, na pravé straně se uvolnil Kaufman a jeho střílený centr si srazil do branky Rosa. Bohemka držela díky aktivní hře a presinku Teplice na vlastní polovině, deset minut před koncem hlavičkoval osamocený Hartig těsně nad. Na druhé straně podobně zahrozil po rohu Klein. Bohemka měla závěr poločasu pod kontrolou a svou aktivní hrou se ve zbývajícíh minutách snažila rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Bohemka má po remíze 1:1 s Teplicemi bod, i když by si za odvedenou hru zasloužila určitě více.

90.
Konec utkání, 1:1.
90.
Střídání Teplic, odstoupil Lukáš Zoubele, nahradil jej Pavel Verbíř.
90.
Nastavovat se budou dvě minuty.
89.
Střelu Kaufmana z pravé strany si u přední tyče pohlídal gólman Slavík.
87.
Přímý kop Kaufamna končí ve zdi.
87.
Ještě před rozehráním střídání Bohemky. Odstoupil Lukáš Hartig, nahradil jej Amadou Cissé.
86.
Strkanice ve zdi, žlutou kartu obdržel Vlastimil Vidlička.
85.
Zajímavá standardka pro Bohemku.
85.
Teplice se usadili śŕií autů na levé sraně na polovině Bohemky. Doškovi je pískán faul ve vápně Bohemky.
83.
Klein hlavičkoval těsně nad.
83.
Rohový kop pro Teplice.
81.
Bohemka opět zamkla Teplice na jejich polovině, před Bálkem zasahoval Slavík.
79.
Další střídání Teplic, odstoupil Tomáš Vondrášek, nahradil jej Aidin Mahmutovič.
78.
Velká šance Hartiga, centr Jindřiška se snesl na jeho hlavu, ale osamocen z malého vápna hlavičkoval nad.
77.
Střílený centr z pravé strany kryl Sňozík, ale nakonec ani nemusel míč už chytal v zámezí.
75.
Střídání Teplic, odstoupil Vlastimil Stožický, nahradil jej David Kalivoda
73.
Centr Kaufmana z pravé strany si srazil do vlastní branky Antonín Rosa.
73.
Je vyrovnáno!
71.
Utkání sleduje 6903 fanoušků.
70.
Žlutou kartu obdržel Marek Nikl. Karatistickým zákrokem trefil do obličeje Ljevakoviče, který musí být ošetřován.
67.
Druhé střídání Bohemky, odstoupil Ferenc Róth, nahradil jej Aziz Ibragimov.
67.
Teplický Došek podržel míč a Teplice se nebezpečně usadily ve vápně Bohemky, akce hostů končí střelou Vondráška nad.
66.
Centr Kaufmana směřoval na Škodu, ale ten se k hlavičce přes bránícího hráče nedostal.
64.
Bohemka zamkla Teplice ve vápně, ale sérii centrů obrana Teplic odvrátila.
63.
Hra je teď kouskována, Teplice využívají každou možnost polehávat na hřišti.
58.
Kaufman rozehrál přímý kop rovnou na branku, jeho střelu zblokovali bránící hráči.
57.
Žlutou kartu obdržel Ljevakovič.
57.
Faul na Bálka, zajímavá standardka pro Bohemku.
57.
Vynucené střídání Bohemky, odstoupil Michal Pávek, nahradil jej Vladimír Bálek. Milan Škoda se posunul do zálohy.
55.
Žlutou kartu obdržel Ferenc Róth.
55.
Rohový kop vyboxoval Sňozík.
54.
Nikl ve spolupráci se Sňozíkem chtěl vyřešit útok Teplic, Sňozíkovi odskočil míč na roh.
54.
Žlutá karta pro Jiřího Kaufmana.
53.
Kaufman posunul nalevo na volného Rótha, ten si posunul míč do vápna, ale střela pravou mu nesedla ideálně a o metr minul.
52.
Hartig se Štohanzlem nepřelstili na pravé straně obranu Teplic.
50.
Na hrací ploše musí být ošetřován Michal Pávek.
50.
Štohanzl to zkoušel z pravé strany, odzbrojil jej Siva.
49.
Centr Rótha z levé strany neprošel do vápna a následný brejk Teplic skončil nepřesnou přihrávkou Ljevakoviče.
47.
Jinřišek ale vzápětí chyboval a centr z levé strany nadělal ohromné starosti Sňozíkovi i obráncům.
47.
Pokus Teplic o brejk končí na Jinřiškovi a Lukášovi.
46.
Obrana Teplic odvrátila a poradila si i s následným centrem Štohanzla.
46.
Po souboji Hartiga ve vápně následuje roh Bohemky.
46.
Byl zahájen druhý poločas.
Hráče Bohemky vyprovází potlesk fanoušků. Bohemka byla v prvním poločase lepším týmem, ale Teplice Bohemku vyškolily v efektivitě. V závěru poločasu trefil Škoda tyč.
45.
Konec prvního poločasu.
45.
Štohanzl prošel přes dva hráče, odcentroval, obrana odvrátila. Následně sudí Kocourek odpískal faul Bohemce, nevíme komu.
44.
Centr z levé strany, Škoda trefil tyč, Hartig na dorážku nedosáhl.
44.
Centr z pravé strany, Róth sklepl pro Škodu, Klein jej odzbrojil.
43.
Doškův centr z pravé strany končí v rukavicích Sňozíka.
41.
Standardku nerozehrály Teplice dobře a míč končí u Sňozíka.
36.
Obrana Bohemky nedokázala na několikrát odvrátit míč do bezpečí, v závaru pře dbrankou zasahoval dvakrát Sňozík, dvakrát obránci. K míči se ale dostal volný Vondrášek a neměl problém trefit z malého vápna odkrytou branku.
36.
Teplice se ujímají vedení!
35.
Rohový kop opět vyboxoval Slavík, pokus Kaufmana přes hlavu šel metr nad.
34.
Pohledná akce, Kaufman kolmicí vysunul Štohanzla, jeho centr šel na přední tyč na Škodu, před ním stihl zasáhnout obránce na roh.
34.
Centr z pravé strany směřoval na Škodu, jeho hlavička šla bohužel jen do náruče Slavíka.
33.
Jindřišek odzbrojil Zoubeleho, přenesl hru na Rótha, který posunul Kaufmanovi, k jeho lobu za obránce se Škoda nedostal.
32.
Přímý kop z levé strany rozehrál Kaufman, ale přetažený centr byl pro všechny příliš dlouhý.
31.
Hartig si vyměnil míč na levé straně s Róthem, ale další prostrčení na Rótha už zablokovali obránci, Hartig byl následně faulován.
31.
Z rohu ale Bohemka nezahrozila.
30.
Tečovaný pokus Kaufmana znamená další roh pro Bohemku.
30.
Na druhé straně přešel přes tři hráče Štohanzl, zastavil jej až gólman.
29.
Teplice po delší době zahrozily a hned velmi nebezpečně. Došek našel ve vápně nabíhajícího Ljevakoviče, jeho pokus zblokoval Lukáš.
28.
Vidličkovi střílený centr vůbec nesedl a šel do zámezí.
26.
Róth se uvolnil na levé straně, přihrával do vápna Škodovi, který zůstal po souboji s obráncem na zemi, ale sudí Kocourek signalizuje, aby se zvednul.
25.
Dalekonosný pokus hostí na druhé straně šel vysoko nad branku.
25.
Chybu obránců nevyužil Škoda, střelu Štohanzla zblokovala obrana.
23.
Roh v provedení Kaufmana našel jen Nikla v záklonu.
22.
Rohový kop pro Bohemku.
22.
Štohanzlovi nesedl pokus o střelu z 18 metrů.
19.
Bohemka mohla jít po zastavené akci Teplic do rychlého brejku, ale přenesení hry od Rótha skončilo na hráči Teplic.
17.
Centr Jindřiška z hloubi pole směřoval na Škodu, míč sice nezasáhl, ale míč propadl i za bránícího hráče, Hartigovi chyběl krok.
16.
Rohový kop Rótha vyboxoval Slavík ke Kaufmanovi jeho pokus odvrátil Došek.
15.
Přímý kop z levé strany prošel vápnem Teplic.
14.
Pokus Stožického z dálky šel deset metrů mimo branku.
12.
Po nepřesnosti Kleina se řítil za míčem Hartig, ale gólman Slavík vypomohl obráncům.
12.
Rohový kop končí po hlavičce Vondráška nad brankou.
11.
Došek dostal půl metr prostoru ve vápně z otočky zahrozil, Sňozík vyrazil na roh.
10.
Přihrávka do křídla na Zoubeleho byla dlouhá, Bohemka může vhazovat.
9.
Bohemka kombinovala na levé straně, finální přihrávku Kaufmana zablokovali obránci.
7.
Jindřišek poslal do křídla Hartiga, ten byl zřejmě přidržen bránícím hráčem, ale nepíská se, je z toho jen odkop od branky.
6.
Ďolíček se přeci jen se začátkem utkání slušně zaplnil, kotel domácích žene zlenobílé kupředu a ti jsou zatím jasně lepším týmem.
6.
Rohový kop Rótha odvrátili obránci k Rychlíkovi, který to zkusil v těžké pozici z 20 metrů, jeho pokus ještě hlavou pod nohy gólmana tečoval Nikl, ale stál v ofsajdu.
5.
Další rohový kop vybojoval Štohanzl.
5.
Rohový kop Kaufmana vyboxoval Slavík.
4.
Štohanzlovu střelu zblokovala obrana Teplic na rohový kop.
3.
Centr z levé strany odvrátila obrana Teplic.
2.
První střelu na branku vyslal Kaufman, z třiceti metrů zkusil překvapit gólmana Slavíka, střela šla metr nad.
1.
Utkání bylo zahájeno.
Bohemka bude začínat směrem na kotel pod hodinami.
Oba týmy nastupují na hrací plochu, domácí Bohemka v tradiční zelenobílém a hosté ve žlutomodré kombinaci.
Vršovický Ďolíček není před samotným začátkem zápasu zcela zaplněn, návštěvu odhadujeme na cca pět tisíc diváků.
Na lavičce Bohemky jsou připraveni Bartek, Cissé, Ibragimov, Kotyza, Cseh, Bálek a Marek.
V sestavě Bohemky udělal trenér Hoftych oproti zápasu v Budějovicích několik změn. Na pravý kraj zálohy se vrátil Štohanzl, vlevo bude Róth. V útoku začne dvojice Škoda - Hartig.
Bohemka se po několika měsících vrací zpět do vršovického Ďolíčku. V neděli od 17 hodin přivítá jednoho z letošních aspirantů na nejvyšší příčky, FK Teplice. Virtuální Ďolíček vám přinese ze zápasu tradiční textový online a živé vysílání Rádia Bohemka.