Rozhodčí Jílek ukončil napínavý zápas, ve kterém hosté zvítězili 1:0.
Obrovská šance Škody s Kaufmanem, kteří nebyli schopní prostřelit Baránka.
z hezkého centru Rótha je pouze roh, který zůstal nevyužit.
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
89.
Další střídání hostí. Odstupuje Mičola, nastupuje Kraut.
87.
Rychlý útok hostí. Po kombinaci s Vydrou se uvolnil Neuwirth a střílel těsně nad branku.
85.
Krásný centr Ibragimova nedokázal Bálek zakončit. Bohemka se teď tlačí dopředu.
83.
Na ostrý centr Ličky nedosáhl ani nikdo z ostravských, ani brankář Sňozík.
82.
čtvrtý rozhodčí vykázal Pavla Hoftycha na tribunu, což se setkalo se značnou nevolí fanoušků.
80.
Róth se probíjel po levé lajně, ale ostravští nakonec zablokovali i jeho pokus získat autové vhazování.
79.
Ke střídání sáhl i trenér Ostravy Koubek, který Wojnara nahradil Gregušem.
77.
odstupuje Jan Štohanzl a nahrazuje jej Ferenc Róth.
75.
Rychlá kombinace končí pouze nepřesným centrem Štohanzla.
73.
Předpovědi se naplnilly a utkání je vyprodané - přihlíží 7500 diváků!
72.
Za faul na Ibragimova dostal žlutou kartu Matěj Vydra.
72.
Bohemka zahrávala rohový kop, který ale skončil pouze nedůraznou hlavičkou.
72.
a zapojuje se další fanouškovský tábor! Z protějšího domu bylo vyvěšeno slávistické choreo "Vraťte fotbal fanouškům"
70.
a je tu další choreo: "HLEDÁ SE ZACHRÁNCE. zn. SPĚCHÁ!"
69.
Standartku Ostravy zablokoval Kaufman.
68.
Pavel Hoftych posiluje ofenzivu. Rychlíka nahrazuje Bálek a Bohemka nyní hraje na 3 obránce.
66.
O fotbalu se toho v posledních minutách nedá moc napsat. Fotbalu v Ďolíčku teď vládne nepřesnost a začínající zdržování hostů.
61.
Zajímavou kombinaci hostů zakončoval mladíček Vydra. Jeho střelu z 13. metrů zablokoval Csech.
60.
Tvrdý zákrok Ličky na Jindřiška se obešl bez karty. Z následného dlouhého nákopu bylo pouze pomalé zakončení Slezáka.
56.
a je tu další vtipné choreo. Klokan v tanku projíždí pod nápisem "KDO SE K ĎOLÍČKU PŘIBLÍŽÍ, TOMU KLOKAN UBLÍŽÍ" Následuje hromové "Ďolíček nedáme!".
51.
Jindřišek šikovně ve vápně odstavil Ličku, ktetý se už řítil vstříc Sňozíkově brance.
49.
Štohanzlův centr na Škodu modrý val odvrátil. Následná Ibragimovova střela letěla nad.
46.
Začal druhý poločas zápasu Bohemians 1905 : Baník Ostrava.
Poločasová přestávka končí pateticky: přípravka Bohemky se fotí před kotlem s transparentem "MY CHCEME ĎOLÍČEK".
45.
první poločas skončil. V utkání hraném ve skvělé atmosféře zatím vede Baník Ostrava 1:0.
44.
Bohemka teď tlačí, ale centr Kaufmana i střelu Ibragimova ostravská obrana zablokovala.
42.
K od Kaufmana odraženému míči se dostal Štohanzl, ale přestřelil.
39.
v zápětí se k hlavičce ve vápně dostal i Slezák, ale nedokázal jí umístit mezi 3 tyče.
38.
Baník se dostává do vedení. Po cetru z levé strany s k hlavičce dostal Varadi a umístil jí přesně k tyči Sňozíkovi branky.
36.
Jiří Kaufman utržil krvavý šrám pod okem a musí podstoupit ošetření.
35.
Bohemka se po střídání Marka Nikla nedokáže srovnat ve středu pole a Baník se dostává do tlaku.
33.
A Slezi se okamžitě dostává do šance, ale střílí vedle.
32.
Zraněného Marka Nikla střídá živoucí legenda - Dalibor Slezák.
31.
z rohového kopu byla velká skrumáž před Sňozíkovou brankou. Míč z prázdné brány vyhlavičkovával Pavel Lukáš.
30.
Marka Nikla tahá levé stehno a žádá si o střídání. Hosté mezitím zahrávají rohový kop.
26.
Po skrumáži ve středu pole se k míči dostal Štohanzl, ale mířil pouze vedle Baránkovi branky.
23.
Sprinterský souboj proti Vydrovi u koncové čáry vyhrál Radek Sňozík a uchránil tak Bohemku od nebezpečí rohového kopu.
22.
Pavel Lukáš se pokusil o chytrý nákop po postranní čáře, ale Jindřišek ho nedoběhl.
19.
Řezník spáchal již několikátý faul na Cissého, který zatím ovládá střed hřiště.
18.
Ostravští fanoušci rozvinuli transparent s nápisem "Vraťte fotbal fanouškům". Bohemácký kotel začal toto heslo spontánně vyvolávat.
16.
Vydra přesprintoval Csecha, ale mířil nad.
14.
Rodící se rychlý protiútok modrých zastavil Martin Csech.
11.
Po hezkém uvolnění se pokusil vystřelit Kaufman, ale jeho střela byla zblokována.
10.
Po falu Neuwirtha na Škodu se nabízlela slušná standartní situace, ale vše skončilo pouze offsidem.
7.
První žlutou kartu v zápase dostává Aziz Ibragimov za faul na Řezníka.
5.
Pokus o nákop na trojici ostravských útočníků končí pouze v rukou Radka Sňozíka.
3.
První rohový roh zahrávali hosté, ale nic z něj nevytěžili.
2.
Cissé vybojoval míč ve středu hřiště a zkusil kolmicí vysounout Škodu. Příhrávka však neprošla.
1.
utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na hřišti. Hosté v modrém, Bohemka v tradiční, zelenobílé kombinaci. První poločas budeme hrát proti kotli.
Hlavním rozhodčím pro dnešní utkání je Jan Jílek. Asistovat budou pánové Ubias a Košec
Bohemka dnes nastoupí se dvěma defenzivními štíti - Cissém a Pavlem Lukášem. Osamoceného Milana Škodu na hrotu budou doplňovat ofenzivní záložníci Štohanzl, Kaufman a Ibragimov.
Baník se musí dnes obejít bez tvůrce hry Lukeše, který stojí kvůli čtyřem žlutým kartám.
Samotný Ďolíček už je velmi slušně zaplněný. Oba fanouškovské tábory se, zatím ve vší slušnosti, hecují. Do sektoru hostí bylo velmi rychle vyprodáno všech 450 vstupenek. Očekává se, že bude vyprodáno
Poslední výsledky Bohemky také nejsou tak špatné. Po kontumační výhře 3:0 v "zápase, který svět neviděl" si klokani minulý týden přivezli důležitý bod ze hřiště Slovácka.
Naši hosté drží před dnešním zápasem šňůru pěti vítězných zápasů v řadě, toho dvě výhry byly na hřišti soupeře, a útočí na nejvyšší příčky v tabulce. Trenér ostravských Koubek k tomu říká, že "třikrát v řadě venku vyhraje snad jen Barcelona". Díky této bilanci je Baník podle sázkových kanceláří dnes favoritem.
Vítáme Vás o online přenosu ze zápasu 26. kola Gambrinus ligy, ve kterém Bohemka přivítá Baník Ostrava.
V pondělní dohrávce 26. kola nejvyšší ligové soutěže přivítá Bohemka před televizními kamerami Baník Ostrava. V Ďolíčku lze očekávat zajímavou bitvu se slezským týmem, který bojuje o ligový titul. Zápas začíná v 17:30, živě jej bude přenášet program ČT2 a stránky fotbalzive.cz. Virtuální Ďolíček vám ze zápasu přinese textový online.