2. Malý, 19. Kopecký
Sestava Bohemians
iala - Večeřa, Lukeš, Ješko - Malý - Bíba (31. Hisem), Jaroš (31. Stojka), Richter, Farkaš - Zita (40. Janda), Kopecký (45. Macháč)
Horní Počernice

Po dlouhé zimní přípravě nastoupili E žáci - ročník 1999 k prvnímu mistrovskému zápasu. Na hřišti v Horních Počernicích jim byla soupeřem Viktoria Žižkov. A hned úvod zápasu se klukům podařil na výbornou. Ve 2. minutě zakončil dobře kopnutý rohový kop Filip Malý. Dále byla hra vyrovnaná, ale díky dobrému napadání se do šancí dostávali hráči Bohemky. Jednu z nich v 19. minutě využil po úniku Darka Farkaše útočník Jan Kopecký. Do druhého poločasu naopak vstoupil lépe Žižkov. Několik minut měl převahu, postupem času se hra opět vyrovnala. Přestože si do konce zápasu kluci ještě vypracovali pár dobrých příležitostí, žádnou z nich se nepodařilo využít. Zápas tak skončil vítězstvím Bohemky 2:0.