15. Richter
Sestava [Bohemians]
Fiala - Herman (40. Ješko), Lukeš, Riegger - Jaroš - Farkaš, Richter, Stojka (31. Krása), Macháč (31. Večeřa) - Malý, Hisem (45. Janda)
Šeberov

V dalším kole čekal E žáky na domácí půdě tým ČAFC Praha, se kterým v podzimním zápase prohráli jednoznačně 0:4. Měli tak soupeři, co vracet.
Do utkání vstoupili lépe hosté, velkou šanci po rohovém kopu však naštěstí neproměnili. Z úvodního tlaku se hráči Bohemky dostali rychle a v 15. minutě dokonce skórovali - pěknou kombinaci zakončil Richter. ČAFCa se dále snažila dostat se za obranu Bohemky nakopávanými míči, čímž si držela územní převahu, ale do žádné čísté brankové příležitosti se nedostala. Druhou půli se obraz hry příliš nezměnil, Bohemka se snažila hrozit především z rychlých protiútoků. Mírný tlak soupeře se s postupem času ještě zmenšoval, a tak pro kluky nebyl problém udržet vedení do závěrečného hvizdu.