Novák 2, Pejša 2, Řehoř, Strnad, Koubek, Freisler
Sestava B1905
Zvoníček - Strnad, Řehoř, Peter, Šumilov, Novák, Pejša, Dostál, Koubek, Žambůrek, Klečánek, Freisler, Čakurda, Heč
Podolí

V sobotu jsme si museli přivstat, aby jsme odehráli mistrovský zápas se Slavojem Podolí.

V nepříliš květnovém počasí nás domácí přivítali na umělé trávě dobré kvality. Ráno bylo hodně ospalé a stejné bylo v podstatě i tempo sobotního zápasu. Soupeři jako Podolí bývají vždy nepříjemní a mnohdy je těžké se proti nim prosadit a vstřelit úvodní branku nebývá vždy jednoduché. I v tomto zápase jsme několik úvodních šancí spálili a dokonce nastřelili i tyč soupeřovi branky, gól ovšem nepřišel. Přesto po opakovaných útocích bylo jasné, že vstřelený gól by mohl být pouze otázkou času, což se i potvrdilo. Novák převzal míč na levé straně a střelou na zadní tyč otevřel skóre. Uběhlo pouze pár minut a opět akce jako přes kopírák. Novák převzetí míče na levé straně, střela na zadní a 2:0 pro nás. Zápas jsme měli pod kontrolou a soupeř se pouze sporadicky objevoval na naší polovině. My jsme nehráli ve vysokém tempu, ale drželi jsme míč a účelně kombinovali směrem k brance soupeře. Další dvě brankové situace vytvořil Pejša, který navedl míč a přihrál do šance útočníkovi, který míč převzal a přesně zakončil. V prvním případě byl v hlavní roli Koubek - 3:0, a poté jeho úlohu přebral Freisler 4:0.

Do druhé půle jsme si šli s klidným vědomím zahrát fotbal, kluci se protočili na postech a pokračovali jsme v pohodovém výkonu. První zápis do kolonky střelců zaznamenal ve druhém poločase Strnad, který si akci sám rozehrál a i sám s důrazem hlavou zakončil 5:0. Další branku zaznamenal Pejša, kterému vyhrál v útoku souboj David Řehoř a Honzík se ve střelecké pozici nemýlil 6:0. Další branka obsahovala stejná jména, pouze role se prohodili a Řehoř krásnou střelu zvýšil naše vedení na 7:0. Poslední zápis v zápase byl lahůdkovým zbožím pro milovníky hezkých gólu, když Novák zatáhl míč po levé straně a předložit jej na stříbrném podnose Pejšovi, který prvním dotykem poslal míč do sítě 8:0.