dt>
Sestava Bohemians 1905:
 Šivec - Hájek, Vostarek, Lanc, Buneš - Lupač, Vokřínek, Kuchař, Průša, Osmančík, Hruška - Tesař, Koubek, Patrik Vala, Denis Vala.
Šeberov

V prvním zápase jarní části soutěže jsme přivítali ambiciozní mužstvo Admiry. Do zápasu jsme šli s cílem zvítězit a vkročit úspěšně do dalších zápasů. To se povedlo záhy kdy již ve 3. min. vstřelil první branku zápasu Pavel Osmančík. Zápas se odvíjel v bojovném duchu na obou stranách, a v 8. min. přišla branka na 2:0 kterou zaznamenal Patrik Vala. Poté Bohemka neproměnila několik dalších slibných příležitostí, tak zahrozila Admira několika šancemi,které ale spolehlivě likvidovala obrana našeho mužstva.Uklidnění na kopačky domácích přinesl v 18. minutě Koubek, který zvyšoval na 3:0. O poločase v kabině zazněl jasný pokyn, neponechat nic náhodě hrát se stejným nasazením a přidat další branky. To vzal doslova Matěj Koubek, který v druhém poločase přidal 4 branky a díky jeho gólové chuti narostlo skore na konečných 7 branek. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a přístup k zápasu, ktrerý byl na profesionální úrovni.