35 min. 0:1
Sestava
Starczewski- Jasz (41.Vostárek), Řezníček, Egert, Klement- Bulíček (41.Matějka), Richtrmoc, Vobořil, Hubínek (60.Rothe)- Slánský, Zvoníček (52.Slavík)
Chuchle

První poločas byl velmi zajímavý – již ve 4. minutě individuálně přešel přes 3 hráče Hubínek a střelou po zemi trefil tyč. V 10. hosté hlavičkovali po centru ze strany vedle, poté Hubínek vysunul Slánského, ten tísněný míč do brány neprotlačil, ale uvnitř šestnáctky se dostal míč zpět k Hubínkovi, který však tutovku s přispěním břevna přestřelil! Po čtvrthodině chyboval Řezníček a protivník střílel technicky vedle, následně Slánský posunul Zvoníčkovi a pěkná rána přes gólmana z 25 metrů o kousek minula bránu. Na druhé straně soupeř ze strany zamířil vedle, individuální akce Hubínka přes několik hráčů se nedočkala zakončení, Pardubice po akci středem po zemi střílí vedle, krásná akce Slánský – Hubínek – Vobořil zakončuje posledně jmenovaný podél gólmana těsně vedle a 5 minut před koncem se konečně měnilo skóre, bohužel jsme inkasovali my, když po vyvezení míče na střed střelu soupeře Starczewski vyrazil před sebe a osamocený hráč v poklidu skóroval – 0:1. Vzápětí vysunul Slánský Zvoníčka, ale ten vystřelil zbytečně brzy a gólman vyrazil na roh. V poslední minutě půle úplně osamocený hlavičkoval Klement, ale trochu dezorientovaný netrefil bránu.Po přestávce jsme chtěli hrát aktivně, ale šance jsme neměli. Naopak po brejku hostů nepřekonal Řezníčkem tísněný protivník Starczewského a po chvíli jsme přežili i hlavičku soupeře po rohu z malého vápna – koníček přeskočil i bránu. My jsme zahrozili až pět minut před koncem, kdy po akci Rothe – Vobořil – Slánský posledně jmenovaný nebezpečně střílel a po teči jsme měli výhodu rohového kopu a hlavička Egerta skončila v náručí brankáře.