Česká liga dorostu U16 (U16)
2:5 (0:2)
Dukla Praha
neděle 6. června 2010 12:30
13 min 0:1, 27 min. 0:2, 41 min. 0:3, 47 min. 0:4, 49 min. Horáček 1:4, 65 min. 1:5, 76 min. Nováček
Sestava
Semerád- Jasz, Řezníček (41.Klement), Egert, Nováček- Matějka (58.Richtrmoc), Malina, Vobořil, Hubínek (26.Bulíček)- Horáček, Zvoníček (56.Dufek)
Chuchle

Hned na začátku zahrozila Dukla, poté po akci Hubínek – Vobořil – Horáček trefil pouze protihráče Vobořil a ve 13. již padla branka do naší sítě, když po uličce šel sám na bránu útočník soupeře a prostřelil Semeráda – 0:1. Vzápětí hlavičkují hosté po rohu na zadní tyči vedle, my odpovídáme také hlavičkou Egerta, ale také mimo. Po 20 minutách Nováček po standardce hlavičkuje obloukem nad prázdnou bránu a po protiútoku po chybě po autovém vhazování na poslední chvíli hasí požár Egert, nicméně po chvilce stejně inkasujeme, opět po rychlém brejku a kolmici za obranu – 0:2. Za chvilku chybuje Bulíček a hosté si přihrávají před prázdnou bránu, naštěstí přestřelují. Závěrečných 10 minut patří nám, ale střely Vobořila a Zvoníčka postrádaly razanci, Egert hlavičkoval nad a Horáček zblízka pouze doprostřed.
Hned po pauze zakládá brejk hostů Vobořil a ti gólovku řeší s přehledem – 0:3. Za dalších pár minut inkasujeme již po čtvrté, po hlavičce po rohovém kopu – 0:4. Snížit se podařilo hlavičkou po standardce Horáčkovi, ale místo našeho tlaku má šance Dukla – nejprve táhlá střela jde vedle, poté střelu z voleje vyrazil Semerád, další brejk řeší skluzem Egert, ale v 65. inkasujeme pátou branku, když vybíhající Semerád nebyl důrazný a soupeř uklidil míč do prázdné brány - 1:5! Poté Vobořil pálí vedle, brejk Dukly zlikvidoval Semerád, úplně volný Nováček z voleje vysoko přestřeluje, další únik hostů opět chytá Semerád a pár minut před koncem snižuje hlavičkou o tyč Nováček, který využívá standardku Vobořila. V úplném závěru ještě uniká Bulíček a tísněný Nováček zblízka trefuje jen boční síť.