Česká liga dorostu U16 (U16)
4:1 (1:0)
Most B
neděle 20. června 2010 12:30
8 min. Hubínek 1:0, 49 min. 1:1, 55 min. Horáček 2:1, 71 min. Barták 3:1, 78 min. Horáček 4:1
Sestava
Starzcewski- Dufek (58.Jasz), Horáček, Klement, Nováček- Bulíček (41.Matějka), Malina, Richtrmoc, Hubínek- Slavík (41.Barták), Slánský (52.Řezníček)
Chuchle

V úvodu se uvedl prudkou střelou Hubínek, gólman však míč vyrazil. Hosté se po chvilce dostali do brejku, který jsme nakonec zlikvidovali. Ještě před koncem úvodní desetiminutovky se nám podařilo vsítit úvodní branku – Hubínek se ze šestnáctky trefil pod břevno – 1:0. Za chvilku byl k vidění velký závar ve vápně Mostu po centrech Slavíka, ale ani Malina ani Slánský hradbu těl nepropálili. Ve 20. minutě ideálně vysunul uličkou Dufek Richtrmoce, jenž ve vyložené šanci přestřelil. Po půlhodině pěkně vypálil ze 30 metrů Horáček a před půlí po úniku a centru Hubínka nedokázal zakončit Bulíček. Brzy po půli se do velké šance dostal Most, naštěstí se nám podařilo odvrátit přihrávku před prázdnou bránu. Po pěkné akci Hubínka s Bartákem přestřelil Slánský a poté již udeřilo na druhé straně po průniku do vápna a střele podél Starczewskiho – 1:1. Netrvalo dlouho a strhli jsme vedení na naší stranu – Hubínek přesně vysunul Horáčka do brejku a ten ho po kličce brankáři proměnil – 2:1. Hned z rozjezdu jsme pustili hosty do nájezdu, zákrokem se zaskvěl Starczewski. V 58. po akci Richtrmoce sklepnul míč Horáček a Barták bombou napálil břevno. Následně neuspěl Horáček a na druhé straně si naštěstí protihráč pomohl rukou, jinak by běžel sám na bránu. Závěr byl již v naší režii – nejprve třetí branku po úniku a přesné přihrávce Matějky přidal Barták a těsně před koncem po vysunutí od Řezníčka z úhlu pumelicí trefil přesně vzdálenější horní roh Horáček – 4:1.