Česká liga starších žáků (U15)
2:2 (2:2)
Most
neděle 31. října 2010 10:15
12' Habětín, 17' Hořák (Radimský).
Habětín.
Kubeník - Borek, Kalaš (51' Hromas), Charvát, Hromas (36' Houštecký) - Radimský (36' Petřík), Kostka, Grohmann, Kučera - Habětín (27' Cacák, 46' Hořák), Hořák (27' Smíšek, 36' Habětín, 60' Smíšek).
Vršovice

Očima trenéra Pavla Richtrmoce: Po dobré hře na Kladně jsme chtěli v tomto trendu pokračovat i v domácím utkání s Mostem. Odhodlání i chuť nám nechyběly, přestože jsme již po šesté za sebou prohrávali, dokázali se naši útočníci prosadit a otočit skóre. A kdyby Kostič v samostatném úniku dal branku, asi by se utkání odvíjelo jinak. Takhle po našem špatném zpracování a ztrátě míče se po pěkné individuální akci trefil soupeř a vyrovnal na 2:2.Druhých 35 minut bylo fotbalově slabších, hrálo se převážně od vápna k vápnu, chyběli 3-4 přesné přihrávky za sebou nebo překvapivá a rychlá fotbalová akce. Trochu vzruchu přineslo posledních 10 minut, kdy jsme soupeře zatlačili, ale bohužel bez gólového efektu.