2:1 (1:1)
sobota 6. listopadu 2010 10:15
15' Smíšek (Borek).
Bartůněk - Borek (62' Kučera), Kalaš, Hořák, Kučera (36' Hromas) - Grohmann (36' Radimský, 62' Grohmann), Kostka, Charvát (49' Eliáš, 62' Charvát), Houštecký (36' Šetina) - Smíšek (36' Cacák, 64' Habětín), Habětín (49' Petřík, 62' Smíšek).

očima trenéra Pavla Richtrmoce: Prvních 35. minut jsme byli mírně lepším týmem. Důrazné souboje a hra po křídlech se nám dařila praktikovat a vcelku zaslouženě jsme dali vedoucí branku. Bohužel se potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. Místo zvýšení na 2:0 Habětínem (měl zakončit z první), soupeř rychle rozehrál a Kalaš nesmyslnou malou domu namazal hradeckému útočníkovy, který zadarmo a pohodlně skóroval.Ve druhém dějství jsme se zbytečně zatáhli, a i když Kostka měl tutovku, tak za pasivní druhý poločas si soupeř výhru zasloužil.