24. Zvoníček, 33. Habrun, 47. Artemuk, 74. Nováček
Sestava Bohemians
Semerád – Jasz, Pechr, Řezníček, Dufek – Pospíšil (49. Slavík), Habrun (37. Bulíček), Richtrmoc, Matějka (49. Nováček) – Zvoníček, Artemuk - dále připraven Janoušek
stad.JM Most

Ve 13. kole jsme nastoupili na hlavní stadionu v Mostě proti místnímu B mužstvu, které se nacházelo na předposledním místě tabulky. Od počátku bylo utkání vyrovnané, naše hra byla kostrbatá a plna mnoha nepřesností. Dopouštěli jsme se i mnoha faulů a domácím tak darovali několik trestných kopů, které jsem ovšem dokázali ubránit. V první naší výraznější šanci se ocitl v 8. minutě Pospíšil. Matějka navedl na střed hřiště, nahrál na Artemuka, a ten vyslal za obranu právě Pospíšila. Michal ovšem svůj lob přes brankáře poslal mimo branku. Na druhé straně domácí hrozili také díky nejistému Semerádovi, který byl zbrklý při rozehrávce, nebo se mu často nedařilo udržet míč v rukavicích. Skóre se nám podařilo otevřít po krásné akci ve 24. minutě, na jejímž konci byl Zvoníček. Další branku přidal Habrun, který postupoval středem hřiště, až se mu domácí obrana rozestoupila a Pavel poslal míč z hranice pokutového území do horního růžku branky. Zanedlouho ovšem Habrun odkulhal s bolavým tříslem a nahradil jo Bulíček.

Do druhé půle jsme chtěli zlepšit pohyb na hřišti, výběr místa, hrát více kombinačně a zrychlit práci s míčem. Na 3:0 zvyšoval po krásném uvolnění Pecha Artemuk, který přehodil brankáře. Hra ovšem stále nebyla ideální a hráči nedokázali plně využívat velkých rozměrů hrací plochy. Některé situace zbytečně řešili individuálně místo kombinace, a tak přicházely zbytečné ztráty v přechodu do útočné fáze a s tím spojené problémy. Poslední branku přidal Nováček, který převzal na půlicí čáře míč, nabral rychlost směrem k domácí brance a poslal svojí levou nohou míč do sítě. Domácí měli největší šanci v poslední minutě, když přišla další ztráta ve středu hřiště, přišla přihrávka za obranu, ale proti zakončujícímu hráči včas vyběhl Semerád a nedal mu šanci.

Trenér Martin Pačanda: ,,I když to může vypadat na jednoznačné vítězství, tak jsme v utkání nepředvedli příliš přesvědčivý výkon. Kromě 6 krásných akcí z kterých jsme vstřelili 4 branky, jsme podali podprůměrný výkon plný nepřesností a individuálních chyb.‘‘