68. Matějka
Sestava Bohemians
Semerád – Jasz, Pechr, Klement, Dufek (50. Pospíšil) – Slavík, Bulíček (50. Habrun), Řezníček, Nováček – Zvoníček (50. Matějka), Artemuk - dále připraven Janoušek
Loko Vršovice

Poslední domácí podzimní utkání jsme nakonec odehráli na přírodním trávníku Loko Vršovice. V tomto utkání jsme přivítali Kladno. Od začátku utkání jsme byli lepším mužstvem a hrálo se spíše na polovině hostí. V první čtvrthodině jsme podnikali jeden útok za druhým, ale koncovka se nedařila. Několikrát do pokutového území předkládal z levé strany míč Artemuk, ale hostující obrana byla pozorná, nebo jsme selhali střelecky. V 10. minutě jsme se konečně prosadili a netušili jsme, že to bude jediná branka utkání. Nováček vyhrál hlavičkový souboj a poslal do úniku Artemuka, který se levačkou nemýlil a poslal míč do sítě. Za minutu to mohlo být 2:0, ale Nováčkovo zakončení se jen otřelo o zadní tyčku. Na delší dobu to byla poslední výraznější šance. Až ve 27. minutě byl Dufek nepříjemný v napadání, ale Artemuk jeho přihrávku nedokázal zužitkovat. Těsně před poločasem ještě napřáhl Nováček z dobrých 30 metrů, s jeho dělovou levačkou si brankář nakonec poradil a plachtící střelu vyrazil.

Hned v úvodu druhé půle našel Bulíček Zvoníčka, který zakončoval z prvního doteku k tyči. Pozorný brankář Středočechů vyrážel na rohový kop. Potřebovali jsme do hry dostat nový impuls a tak přišlo v 50. minutě trojí střídání. Bohužel hráči z lavičky se tentokrát příliš nepředvedli a hra ztratila jakýkoliv systém. V 62. minutě mohl přidat uklidňující branku Řezníček, na kterého centroval Habrun, ale skákající míč zblokoval včasným přistoupením kladenský obránce. Jasnou tutovku odmítl a svoji druhou branku nevsítil Artemuk, který se deset minut před koncem řítil na brankáře, ale tentokrát jeho pravá noha nebyla přesná a trefila brankáře. Poslední možnost měl z trestného kopu Pechr, který zkusil zakončení pod zdí, brankář byl připraven a poskakující střelu zlikvidoval. Pokud Vám chybí šance Kladna, tak věřte, že žádná z nich nebyla tak výrazná, aby stála za zmínku. Snad jen v závěru centr, či zakončení z úhlu vyrážel Semerád na rohový kop, který jsme ovšem bez problému ubránili.

Trenér Martin Pačanda: ,,Poslední dobou se nám herně příliš nedaří. Určitou část viny nesou nerovné terény, ale zbytek je o hráčích. Špatné řešení situací v obranné a útočné fázi, v soubojích, ve výběru místa, zakončení atd. Čeká nás poslední kolo u vedoucího týmu soutěže a věřme, že série neproher neskončí.‘‘