6., 8., 17., 30., 47. soupeř
Sestava Bohemians
Fiala - Ješko (31. Herman), Riegger, Herman (18. Zita), Šimeček - Farkaš (31. Krása), Malý, Stojka (31. Kopecký), Macháč (45. Stojka) - Hisem (45. Farkaš), Richter
UMT

V prvním mistrovském utkání na umělé trávě v Sokolově jsme utrpěli vysokou porážku 0:5. O rok starší hráči soupeře na nás doslova vlétli a již v 17. minutě jsme prohrávali 0:3. Po změnách v sestavě začala být naše obrana jistější a hra se celkově zlepšila, ovšem na konci první půle přišla další individuální chyba, kterou soupeř opět s přehledem potrestal. Ve druhém poločase jsme se nadále snažili o kombinační hru, ale dopouštěli jsme se častých ztrát. Branku domácích jsme tak ohrožovali sporadicky. Rychlejší a agresivnější Sokolov z několika šancí ve druhé půli využil jedinou.
Premiéru v nové soutěži jsme si určitě představovali jinak. Kvalitní soupeř byl ale dnes jednoznačně nad naše síly.