Česká divize mladšího dorostu (U16)
Nový Bor
2:4 (0:1)
čtvrtek 19. srpna 2010 17:30
35 min. Hanek 0:1, 45 min. Hanek 0:2, 49 min. 1:2, 53 min. Mládek 1:3, 58 min. Šidla 1:4, 72 min. 2:4
Sestava
Dočekal- Ježdík, Huleš, Veselý, Svitlyk- Hanek, Tikhonov (41.Pilík), Svozil (55.Šidla), Novotný- Mládek, Opfolter (41.Turea)
Nový Bor

Do utkání vstupujeme velmi aktivně a ve druhé minutě vykopává s obtížemi brankář domácích střelu Novotného na roh.  V následných příležitostech se prezentuje Opfolter. V 10.minutě postupuje sám ze strany (opět jen roh) a v 17. jeho hlavička jen těsně letí nad břevno po centru Svitlyka. Ve dvacáté minutě se vyznamenává Dočekal při dalekonosné střele domácích a za tři minuty máme kliku, když v tutové šanci letí míč vysoko nad. Ve 33.minutě se opět vyznamenává Dočekal a když už je překonán, tak mu na brankové čáře vypomáhá Huleš. A jak to chodí, udeřilo na straně druhé. Akci útočného dua zakončuje Hanek střelou přesně k tyči 0:1. Do poločasu ještě postupuje sám na branku Opfolter po uvolnění od Svitlyka, ale brankář mu radost kazí výborným zákrokem. Druhou část otevírá gólová střela Hanka zpoza vápna pravou nohou 0:2, jenže se dlouho z dvoubrankového vedení neradujeme, protože ve 49. minutě je jinak dobře chytající Dočekal překonán tečovanou střelou. Šance se množí na obou stranách. Ježdík se neprosazuje tváří v tvář gólmanovi, Mládek pálí nad, překonaného Dočekala zastupuje Veselý a Svitlyk svůj odvážný průnik zakončuje těsně vedle.  Ve 53. však tentýž hráč předkládá lahůdku pro skórujícího Mládka 1:3 a za pět minut má prsty i v dalším průniku, jeho centr hlavičkuje Mládek do brankáře a Šidla vyražený míč uklízí do sítě 1:4. V závěrečné desetiminutovce si příležitosti vytváří jen soupeř. Při ošetřování Veselého trefují domácí nejdříve tyč a poté i břevno naší svatyně a v 72. korigují na konečných 2:4.