Česká divize mladšího dorostu (U16)
3:0 (0:0)
Litvínov
sobota 28. srpna 2010 12:30
52 min. Turea 1:0, 64 min. Ježdík (pen.) 2:0, 68 min. Lukáš (pen.) 3:0
Sestava
Dočekal- Ježdík, Svozil, Huleš, Turea- Novotný (25.Hanek), Pilík (56.Svitlyk), Tikhonov, Lukáš- Šidla (41.Sláma), Mládek (41.Kracík)
Loko Vršovice

První zajímavý moment přišel na konci první čtvrthodiny, kdy velmi pěknou střelu zpoza vápna mířící do šibenice musel těžkým zákrokem řešit Dočekal. My jsme až po půlhodině vyslali Mládkem úvodní slabý pozdrav brankáři hostů a vzápětí soupeř odpověděl střelou nad. Ve 36. chyboval gólman Litvínova, napadající Mládek získal míč a centr před prázdnou bránu zakončil Šidla pouze nad bránu, když střela olízla břevno. Ještě před půlí jsme měli zajímavý závar, který Hanek zakončil pouze střelou vedle. Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji a hned po rohu z voleje trefil míč do brankáře Turea. Stejný hráč nás dostal do vedení v 52. minutě, když opět po rohu natřikrát dokázal míč protlačit do brány - 1:0. Za minutu Sláma pálil slabě do gólmna a v 58. byli hosté blízko vyrovnání po neodkopnutí míče Tikhonovem - naštěstí Dočekal opět prokázal výborný reflex. V 64. unikl Kracík a byl zastaven ve vápně faulem, což potrestal z penalty Ježdík - 2:0. Za další čtyři minuty jsme opět měli výhodu pokutového kopu - Hanek ideálně vysunul Svitlyka, tomu zabránil hrát protivník pouze rukou v pokutovém území a tentokrát střelecky uspěl Lukáš - 3:0. Deset minut před koncem Sláma nabil Hanekovi, jehož střelu brankář vyrazil, vzápětí loženku netrefil Lukáš a poté po přihrávce od Tikhonova Kracík v gólovce nemířil a trefil brankáře.