20. a 31. Slováček, 38. Melechovský, 38. Urbanec - 9. Kopecký (Málek), 22. Junek (Bellada V.), 32. Dlouhý (Kopecký), 39. Šnídl.
Kašpar, Malý, Slováček (všichni Pardubice).
200.
Sestava Torf Pardubice: Kašpar, Malý, Melechovský, Beran, Koudelka, Jeřábek, Urbanec, Slováček M., Slováček J., Černík, Netolický, Nachtigal. Sestava Bohemians 1905: Bellada J., Franěk - Kopecký, Dlouhý, Pleyer, Málek - Bellada V., Šnídl, Junek, Stejskal - Tichý, Rott.
NH Pardubice

V tomto zápase jsme sice byli lepším týmem, ale bod jsme zachránili 80 vteřin před koncem. Do úvodního vedení nás v 9. minutě poslal Kopecký po asistenci Málka, Torf dokázal srovnat krok a půle tak skončila smírně 1:1. Ve 22. minutě se po Belladově přihrávce prosadil Junek a Bohemka vedla 1:2. Domácí dokázali opět srovnat (2:2) a tudíž si museli vzít slovo naši dva nejzkušenější, Kopecký vyzval Dlouhého a ten nás poslal do dalšího vedení - 2:3. Bohužel jsme bojujícího soupeře nechali průběh hry zcela otočit (4:3) a málem se nám zápas zcela vytratil mezi prsty. Naštěstí se ve 39. minutě dokázal individuálně prosadit kapitán Šnídl a vyrovnal tím stav na konečných 4:4.