Brandýs
3:3 (2:1)
Bohemians 1905 B
sobota 23. října 2010 12:30
12 min. 1:0, 25 min. 2:0, 39 min. Lukáš (penalta) 2:1, 48 min. 3:1, 68 min. Veselý 3:2, 80 min. Opfolter 3:3
Sestava
Dočekal- Ježdík, Svozil, Huleš (41.Turea), Hnilička- Novotný, Pilík, Hanek, Lukáš- Kracík (55.Opfolter), Svitlyk (41.Veselý)
Brandýs- Spořilov

Aktivnější domácí tým se v úvodní desetiminutovce zastřeluje a jeho příležitosti nejprve končí vedle a po chvilce i nad. Odměnou jim je však minuta 12., ve které chybuje v rozehrávce Pilík, útočník se zbavuje Huleše a zakončuje přesně 1:0. V 16.minutě se na levé straně prosazuje Lukáš, ale jeho centr usměrňuje Svitlyk jen vedle levé tyče. Naší nejistou obranou se ve 22.minutě prohnal domácí hráč, naštěstí s brankářem Dočekalem přehodil i branku, ale za tři minuty již se svou přílržitostí nakládá podstatně lépe 2:0. Zbytek poločasu se nese v režii naší platonické převahy, z níž se rodí jen chytatelné střelecké pokusy Pilíka a Novotného za hranicí vápna. Přesto se nám chvilku před pauzou podařilo snížit brankou Lukáše z penalty po faulu brankáře na Svitlyka 2:1. Po příchodu z kabin se prodírá střídající Veselý do šance, která končí jen rohem, z něhož stejný hráč v nadějné pozici pálí nad. Běží však minuta 48., když domácí využívají váhavosti Pilíka a povedenou křížnou střelou zvyšují své vedení na 3:1. Zbytek zápasu se nese v naší trvalé snaze o zvrat a soupeřovi útočné výpady jsou čím dál více ojedinělejší. V 57.minutě proniká nebezpečně Lukáš, trefuje však jen spojnici. Možnost odvrácení porážky vykřesává v 68.minutě Veselý, který snižuje po uvolnění za obranu od Svozila na 3:2. Konečnou remízu 3:3 zachraňujeme v poslední minutě Opfolterem, jenž gólově zužitkoval přihrávku od Lukáše.