Česká divize mladšího dorostu (U16)
1:1 (1:0)
Junior Praha
sobota 30. října 2010 12:30
13 min. Hanek 1:0, 65 min. 1:1
Sestava
Šarapatka- Ježdík (60.Huleš), Svozil, Veselý, Hnilička- Novotný, Hanek, Lukáš- Sláma (60.Svitlyk), Kracík (60.Pilík), Mládek (60.Opfolter)
Loko Vršovice

Od úvodních minut lépe kombinujeme, ale první zajímavá situace se zrodila před naší bránou, když Šarapatka zbrkle rozehrál na útočníka Junioru, jehož střela zpoza vápna minula bránu. My jsme zahrozili průnikem Novotného do vápna, následnou přihrávku na malém vápně netrefil Sláma. Ve 13. minutě rychle rozehrál přímý kop na půlce Novotný, Hanek míč potáhl a výstavní bombou z dálky do šibenice roztleskal diváky – 1:0. Kombinovali jsme dobře, ale obrana Junioru nás pustila v první půli už jen do jedné velké šance – Hanek vysunul Slámu, ten prudkou ránou na přední tyč donutil k dobrému zákroku gólmana. Po přestávce soupeř výrazně přitvrdil a to nám dělalo problémy. Pět minut po pauze jsme na poslední chvíli zblokovali střelu po brejkovém útoku, naopak po rohu mohl na přední tyči zakončit gólově Ježdík, míč se dostal k Hanekovi – centr směřoval přesně na Slámu, který zakončil koníčkem kousek vedle vzdálenější tyče. Po hodině hry netrefil Šarapatka odkop, naštěstí obrana stačila míč odkopnout, ale za minutu po autu Šarapatka tentokrát míč podskočil, čehož využil nehlídaný hráč Junioru k jednoduchému vyrovnání 1:1. Za dvě minuty dalekonosnou střelu Šarapatka vyrazil na roh a poté jsme převzali aktivitu my, nicméně povětšinou se nám nepodařilo po obléhání vápna zakončit – výjimkou byla hlavička Pilíka nad. Pár minut před koncem mohli hosté strhnout vítězství na svou stranu, když jeden z vysokých hráčů hlavičkoval metr nad bránu.