3:7 (3:2)
Kladno B
středa 19. ledna 2011 17:00
branky
8 min. Kučera 1:0, 9 min. 1:1, 23 min. 1:2, 24 min. Kučera 2:2, 37 min. Tikhonov 3:2, 51 min. 3:3, 55 min. 3:4, 58 min. 3:5, 60 min. 3:6, 64 min. 3:7
sestava
očekal- Pilík (41.Ježdík), Svozil (41.Oppolzer), Veselý (41.Huleš), Turea (41.Hnilička)- Novotný (41.Kudrlička), Hanek (41.Doupovec), Tikhonov (41.Opfolter)- Kracík (41.Svitlyk), Kučera (41.Mládek, 55.Kracík), Lukáš
Praha- Kačerov

Utkání hodnotím jako dvě diametrálně odlišná vystoupení. V první části byl k vidění rychlý, dramatický a chvílemi i pohledný fotbal. Prostě tam byl náboj, na čemž se podílely oba týmy. Po naší úvodní brance aktivním Kučerou hosté otočili skóre ve svůj ve prospěch. Ještě do poločasu se nám podařilo nejen srovnat, ale i překrásnou brankou Tikhonova jít do vedení a myslím si, že v této fázi i zaslouženého. Po kompletní poločasové výměně ještě v prvních deseti minutách nic nenasvědčovalo katastrofě, která se blížila. Během 13ti minut jsme však pětkrát inkasovali, když především ve stoperské dvojici byl průvan jak na Sibiři. Hosté si pak zápas příjemně užívali, zatímco my čekali na vysvobozující závěrečný hvizd.