úterý 8. února 2011 13:15
sestava
Janoušek- Ježdík (41.Pilík), Svozil, Dušek, Kudrlička (41.Turea)- Novotný (41.Veselý), Hanek, Doupovec (41.Lukáš)- Mládek (41.Sláma), Hnilička (41.Lipan), Marek (41.Kučera)
branky
13´ 1:0, 13´ 2:0, 16´ 3:0, 35´ 4:0, 46´ 5:0, 52´ Turea 5:1, 73´ 6:1, 74´ 6:2 Dušek
Olomouc-Andrův stadion

Během úvodních 10ti minut nic nenasvědčovalo uragánu, který se blížil. Ve třinácté minutě se nejprve domácí tým prosadil po rohovém kopu a ihned po rozehrávce ze středového kruhu příchází Novotného zkrat v rozehrávce a rázem je to 0:2. Další povedenou gólovou akcí se Sigma prezentuje již za tři minuty, a pak se to víceméně pořád valí a valí na naší branku. Poločasových 0:4 je ještě celkem milosrdných. Poločasové prostřídání, domluva k bojácnosti a našemu projevu se pozitivně projevily ve druhé části. To jsme již byli domácím důstojnějším soupeřem, dokázali nejen vsítit dvě branky, ale vytvořit si i další příležitosti. Utkání bylo tak vyrovnanější, ale je třeba přiznat, že několikrát se vyznamenal brankář Janoušek, či soupeř zkolaboval v koncovce.
Sigma ukázala především klukům, kde se pohybuje ta nejvyšší kvalita v ročníku 95 a není divu, že má v reprezentačním výběru U16 tolik hráčů. Věřím, že nás bude dál motivovat výkon ve druhém poločase a půjdeme cestou tohoto výkonu a herního projevu.