4:3 (2:3)
AS Trenčín
středa 9. února 2011 14:15
branky
10´ Mládek  1:0, 12´ Mládek  2:0, 14´ 2:1, 30´ 2:2, 35´ 2:3,  44´ Hanek  3:3, 80´ Marek  4:3
sestava:  Janoušek- Pilík (41.Ježdík), Veselý, Dušek, Turea (41.Kudrlička)- Novotný (61.Kučera), Hanek, Lukáš (41.Doupovec)- Mládek (41.Lipan), Sláma (41.Marek), Kučera (41.Hnilička)
Luhačovice

Již ze vstupu do utkání bylo patrné, že dnes hraje úplně jiný D dorost a já pevně věřím, že tak startuje radostnější a úspěšnější období.  Za první poločas jsme kromě dvou vstřelených branek byli tolikrát v zakončení, jako v zápasech za celý leden ne.  Stav 2:3 byl spíše odrazem nevydařených výběhů brankáře Janouška, který při snaze hrát více za obranou daroval soupeři dvě branky. Hra po poločase se převážně odvíjela v naší snaze otočit vývoj skóre, což se nám zcela zaslouženě povedlo v poslední minutě.