Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Rychlík - Moravec (61. Sedláček), Držík (46. Ibragimov), Kraus (90. Cseh), Štohanzl - Škoda, Hartig.
Vorel - Stožický, Polák, Valenta, Dreksa - Jindráček, Lamešič (89. Doležal), Vrtělka, Martykán, Volek (79. Veverka) - Krbeček.

Konec zápasu. Bohemka urvala 3 body za vítězství 1:0.
Hartig odfákl přihrávku na Ibragimova. V zápětí ze strany sám proniká Škoda, ale zakončuje vedle.
90.
Cseh nahrazuje zraněného Krause.
89.
Šance ústí na vyrovnání. Po závaru před brankou Bohemky se střela otřela o tyčku.
89.
Doležal nahrazuje Lamešiče.
87.
Trápení fanoušků odměněno. Třetí Rychlíkův nákop v rychlém sledu prodloužil Škoda na zadní tyč, odkud se Ibragimov nemýlil.
85.
AZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
84.
Po centru Sedláčka hlavičkoval Škoda mimo.
82.
Škodou prodloužený centr letěl až na Hartiga, který ale míč netrefil a ještě si přivodil křeče.
79.
Veverka nahrazuje Volka.
78.
Závar před Vorlovou brankou. Hartig vracel polonůžkami míč do kotle na Ibragimova. Ten se ale k zakončení nedostal.
76.
Míč z rohového kopu se odrazil k Azízovi, který trefil zadní část obránce Ústí.
74.
Jindráček se přehnal  kolem Rychlíka a pěknou střelou k tyči donutil Sňozíka k dobrému zákroku.
72.
utkání přihlíží 3105 diváků.
70.
Štohanzlův centr našel Ibragimova. Ten sklepával míč na hranici velkého čtverce na střelu Hartigovi. Pěkná střela z voleje ale byla cestou na Vorla zblokována.
68.
Jindřišek se tak dlouho nemohl rozhodnout, jestli vystřelit či centrovat, že od jeho kopačky nakonec vyletělo "něco mezi".  Takže nic nebezpečného.
65.
Podobně "přesně" zamířil i na druhé straně Krbeček.
63.
Škoda si ve vápně špatně zpracoval míč, který se dokutálel až ke Krausovi, jehož střela z dálky šla vysoko a daleko od branky.
61.
Sedláček nahrazuje Moravce.
54.
Bohemka se snad poprvé dostala ke kombinaci na útočné polovině. Vše začal skvělým průnikem Štohanzl, v jehož akci pokračovali Hartig a Kraus. Finální přihrávku ale pokazil Jindřišek.
52.
Po ruce obránce rozehrával Štohanzl "zkrácený roh", ale centr byl zbytečně moc přetažený.
50.
Dreksa dostává žlutou kartu za faul na pronikajícího Štohanzla.
46.
Začal druhý poločas.
46.
Do druhé půle nastoupí Ibragimov místo Držíka.
45.
... během které se, stejně jako během celé první půle, nic nestalo. Poločas skončil 0:0.
45.
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
42.
Kraus hezky našel Škodu, který centrem následně zašel hlavu Štohanzla. Hlavička však šla doprostřed, kde čekal připravený Vorel. Následuje ošetrování jednoho hráče Ústí, který si zřejmě ublížil o čáru, protože v jeho blízkosti nikdo nebyl.
39.
Volek si ve vápně špatně zpracoval míč, který pak hned 3 zelenobílí obránci pohlídali na cestě za lajnu.
34.
Na druhé straně si na Krausův roh naběhl Škoda, hlavičkoval však nad.
32.
Tutovka Ústí. Jindráček byl na zadní tyči sám před prázdnou brankou. Trefil naštěstí pouze Nikla zaskakujícího na brankové čáře.
31.
Hartig zevnitř vápna posílal míč na jeho hranici na Rychlíka. Tomu nesedla střela a s centrem si poradil Vorel.
30.
První roh zápasu rozehrával Kraus, ale dokopl jen na první tyč, kde byl připravený obránce.
28.
První centry Bohemky do vápna. Škoda ani po chvilce Rychlík ale necílili své nabídky přesně.
27.
Přímý kop přetahoval Rychlík na Moravce, kterého včas zablokoval Dreksa.
22.
Dlouhou přihrávku na Lamešiče si pohlídali Sňozík s Niklem.
17.
S Dreksovým pokusem o střelu si zkušeně poradil asi osmiletý podavač míčů daleko od branky. Radek Sňozík ji ani neregistroval.
13.
Přímý kop z pětatřiceti metrů rozehrál Stožický nakrátko na střílícího Jindráčka. Jeho přízemní pokus Sňozík kontroloval na cestě mimo branku.
12.
Hosté nechali rozehrávku na brankáře Vorla, na kterého si počíhal Lukáš Hartig. Ze zblokování výkopu byl ale jen aut pro ústecké.
10.
V prvních minutách se obě mužstva hlídají a hra se odehrává v bezpečné vzdálenosti od pokutových území.
6.
Držík zastavil pronikajícího Martykána. Přímý kop rozehrával Stožický, odvrátil Lukáš.
3.
Z levé strany letěl nebezpečný centr na Sňozíka. Obrana odvrátila na roh, který zneškodnil skvěle postavený Martin Kraus.
1.
Zápas začal. Ještě před úvodním hvizdem proběhla minuta ticha za oběti událostí v Japonsku.
Rozhodčí Hrubeš přivádí obě mužstva na hrací plochu. Domácí v zelenobílém, hosté v modrém. Michal Vorel bude první půli chytat pod kotlem Bohemky.
Pavel Hoftych dnes nemůže počítat s Martinem Nešporem a Davidem Bartkem, kteří sedí na tribuně kvůli karetnímu trestu. Na levou stranu obrany se tedy vrací Jiří Rychlík. Útok bude hrát ve složení Škoda - Hartig.
Dobré odpoledne, vítáme Vás ze Synot tip Areny, kde se za hodinu odehraje utkání 21. kola Gambrinus ligy mezi Bohemkou a Ústím nad Labem. Virtuální Ďolíček Vám ze zápasu přinese textový online přenos.