Přátelská utkání (U18)
FK Tachov
2:9 (1:3)
čtvrtek 17. února 2011 15:00
10. min, 78. min - 5. Barták, 32. Kraus, 38. Kraus, 52. Žaloudek, 65. Barták, 68. Havel, 72. Slánský, 82. Vobořil, 85. Malina
Sestava Bohemians 1905 B
Smrčka - Plamínek (60' Kopřiva), Malina, Dolejš, Nováček - Řezníček, Žaloudek, Kraus (57' Vobořil) - Jiskra (46' Slánský), Barták, Havel
Tachov

V prvním zápase na soustředění v Tachově jsme nastoupili proti místnímu A dorostu. A začali jsme zhurta hned od začátku. Už v 5. minutě se po krásném uvolnění Žaloudka dostal do šance Barták a po kličce ve vápně trefoval odkrytou branku. Soupeř ale v zápětí dokázal srovnat, když jsme rychlostně nestačili pokrýt nakopnutý balón. Pak už jsme ale na hřišti figurovali pouze my. Tachovský celek jsme kombinačně přehrávali a dokázali jsme si vytvářet velký počet gólových šancí. Vedení na naší stranu zařídil rychlým průnikem Jiskra, který přešel přes obránce a na rohu vápna odcentroval, Havel ještě prodlužoval a na vzdálenější tyči čekal Kraus, který měl snadnou práci. O šest minut se trefil stejný hráč a poločasové skóre tak bylo 3:1. Druhý poločas jsme vyslali na soupeřovu branku třináct střel a šest z nich skončilo v síti. Nejdříve Žaloudek, poté se do role asistenta dostal Řezníček, který přihrával nejdříve Bartákovi a na další gól Havlovi. To už bylo 6:1 a kluci si více dovolovali. Snažili se kombinačně dostat až do vápna a i tam hledali lepší pozice a lépe postavené spoluhráče. Slánský v 72. minutě přidal další gól a i když soupeř v zápětí dokázal snížit, hráli jsme stále stejně. Vobořil doklepával na brankové čáře poskakující míč a pět minut před koncem si na skvělý balón od Žaloudka naběhl Malina, který zakončoval přesně k tyčce a uzavřel tak skóre na 9:2.