31 min. Kracík 1:0
sestava
Dočekal- Ježdík, Rothe, Lipan, Kudrlička (41.Tikhonov)- Novotný, Pilík (55.Turea), Lukáš- Mládek (51.Doupovec), Kracík (41.Kučera), Hnilička
Loko Vršovice

Úvodní čtvrthodina je vcelku nezajímavá. První pěknou akci jsme předvedli až v 18. minutě, kdy Lukáš zatáhl míč a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Mládka, který ale technicky přestřelil. Po chvilce soupeř zahrozil průnikem ze strany a střelou do boční sítě a následně po naší chybné rozehrávce se do vyložené šance řítil útočník Meteoru, rychlým vyběhnutím a zmenšením úhlu však situaci vyřešil Dočekal. Po půlhodině předvádíme pěknou akci se zapojením více hráčů, na konci však byl Lukáš zastaven na hranici regulérnosti. Za minutu jsme se však již do vedení dostali – agilní Lukáš založil akci, Pilík s Hniličkou si několikrát vyměnili míč a zpětnou přihrávkou vytvořili gólovku Kracíkovi, který s přehledem zavěsil – 1:0.V poslední minutě půle pěkně po odraženém rohu střílí Novotný, ale pouze doprostřed brány. Druhou půli začíná aktivně Meteor a má šance na vyrovnání –nejprve přihrávka prošla celým vápnem a zakončení z úhlu daleko minulo bránu a vzápětí po brejku a přesném křížném pasu byla koncovka naštěstí pro nás zbrklá a vysoko nad. My jsme zkoušeli štěstí střelou z dálky Tikhonova(vedle), na druhé straně přečíslení 2:1 vyřešil vracející se Pilík. V 65.Tikhonov z 12 metrů zakončil těsně vedle po přihrávce Lukáše, které předcházela dobrá kombinace na levé straně. To nás mohlo mrzet, neboť hned z protiútoku hosté centrují na vzdálenější tyč, hráč hlavou míč vrátil na malé vápno a tam tísněný útočník přestřelil. V 72. předvádíme krásnou akci, na jejímž konci vysouvá Hnilička do nájezdu Lukáše, ten však zbrkle z dálky pálí vysoko nad. V úplném závěru po chybném odkopu gólmana z první pálí do opuštěné branky Novotný, míč ale bránu míjí o několikmetrů.