Tatran Prachatice
3:2 (2:0)
Bohemians 1905 B
neděle 16. října 2011 11:45
40' Begič (pen.), 70' Ducháček.
Sestava Bohemians 1905
Gruncl - Buneš, Gruber, Panýrek, Křivka (36' Ducháček) - Grábner (57' Rašplička), Fric, Zbur - Kulhánek (36' Hanzl), Begič, Vrána.
Prachatice - UMT

Očimatrenéra Pavla Richtrmoce: Jednoznačně nejhorší poločas v odehrané soutěži. Snaživému soupeři jsme darovali po hrubých individuálních chybách Křivky a Buneše dvou gólový náskok, a když se k tomu přidal statický (ne)pohyb obou krajních útočníků, tak není divu, že se na hru nedalo vůbec dívat. Kdybych mohl, tak střídám o poločase pro nekvalitní výkonnost a špatné nasazení sedm hráčů. Po lehké buřině v kabině mužstvo začalo šlapat, ale v době největšího náporu za stavu 1:2 utekl robustní šumavský rychlík Pepík a bylo vymalováno. Hráči se sice snažili, ale buď nepřesnost finálních přihrávek od křídelních útočníků, nebo malá, kvalitní, zdravá agresivita v pokutovém území nás připravila o rychlejší kontaktní branku. Jinak realizační tým hráčům „děkuje“ za pěkný, brzo vstávající, ranní výlet, hrát jenom jeden slušný poločas a najet 320 km, to je opravdu fotbalový zážitek.Někteří hráči buď na to nemají, nebo je to nebaví a tím pádem by bylo lepší se poohlédnout po jiném, třeba individuálním sportu (kroužku).