Česká liga starších žáků (U14)
7:4 (2:2)
FC Silon Táborsko
neděle 23. října 2011 15:30
13', 31', 54' a 62' Hašek, 57' a 68' Vrána, 52' Panýrek.
Procházka - Grábner, Bína (36' Buneš), Panýrek, Ducháček (36' Křivka) - Garagič (36' Vrána), Hanzl (36' Fric), Begič (36' Zbur) - Kulhánek (48' Přibyl), Hašek, Rašplička.
Loko Vršovice

Očima trenéra Pavla Richtrmoce: Po ostudném zápase v Prachaticích (hlavně v prvním poločase) jsme chtěli výkon výrazně zlepšit a k optimismu nás opravňovala slušná hra uprostřed týdne proti 97 bohemky. Bohužel opět žádná začáteční koncentrace a soupeř klasicky vedl 1:0. Po individuální akci vyrovnal Hašek a zdálo se, že převezmeme otěže zápasu, ale hlavně naše levá strana byla hodně prostupná a toho soupeř využil a opět vedl. Avšak dneska měl svůj den střelecky disponovaný Hašek a do šatny ještě stihl vyrovnat. V druhé půli se zlepšila hlavně útočná fáze, kde hráči vytvářeli tlak na míč a také střední kombinační přechod měl vyšší kvalitu a z toho pramenily šance i hezké branky. Škoda jen, že hráči ke konci ubrali na koncentraci a soupeř dvěma rychlými góly po našich individuálních chybách snížil na rozdíl dvou branek. Hráči si musí uvědomit, že se hraje do té doby, než pískne rozhodčí konec, příště by se nám to mohlo vymstít, takových zápasů jsem viděl mraky.