Nešpor zazdil nadějnou příležitost chabou střelou doprostřed.
Hartiga střídá Vyhnal.
79.
Za svlečený dres dostává Klesa žlutou kartu.
78.
3:0. Otepka vysunul po levé straně Sandra, ten přetaženým centrem našel hlavu Klesy a ten nedal Sňozíkovi šanci...
76.
Rohový kop zahrává Otepka, odvrací Ptáček a Odrášek nakonec zakončuje úplně mimo.
75.
A Šumák dostává hned kartu po zákroku na Otepku.
72.
Na hřiště se, netradičně s šestkou na zádech, chystá Nicolas Šumský, nahrazuje Borka.
67.
Žlutou kartu dostává Pavel Lukáše.
64.
Klokani se teď chvíli usadili kolem budějovického vápna, ale kde není zakončení,nepadne gól.
59.
První střídání, Kraják nahrazuje Bartka.
59.
Na zemi se svíjí Otepka. Nad ním si velmi přátelsky povídají Nešpor, Hartig a Řepka.
57.
Jindřišek se ve vápně srazil s Ptáčkem a v obraně byly chvíli zmatky. Před Otepkou ale závar rezolutně vyřešil Abraham.
54.
Podle hlášení zápasu přihlíží 3682 fanoušků. Nevím, kolika by se tento údaj musel vydělit, abychom se dostali k reálnému číslu.
53.
Budínský si svědomitě odvedl obrannou práci při blokování pronikajícího Krajčíka.
49.
Klesa polovysokým centrem dával do stoprocentní šance Ondráškovi. Ten ale sám před Sňozíkem svým "kung-fu" zakončením míč netrefil.
46.
Začal druhý poločas.
45+3.
Nešpor penaltu nedal. Vystřelil vedle a rozhodčí v zápětí ukončil první poločas.
45+2.
Kartu za faul dostal Machovec.
45+2.
Bohemka bude kopat penaltu po faulu na Borka.
45.
Abraham pěkně našel ve vápně Bartka, tomu ale nevyšel první dotyk s míčem a tak kulatý nesmysl polapil Daněk.
43.
I holomajzna po Budínského rohu skončila náznakem protiútoku pro domácí.
40.
Moravec dostává kartu za vražení do Sandra.
37.
Po centru Budínského z přímého kopu měl velkou šanci Lukáš Hartig. Jeho hlavičku ale Daněk na brankové čáře vyrazil.
35.
Budínský zahrává dva rohové kopy za sebou, z toho druhého je nakonec jen autové vhazování, které po chvíli odvrací Řepka.
33.
Přímý kop Otepky zblokoval Budínský na roh, ten odvrátil Abraham.
29.
Řezníček se otočil na pětadvaceti metrech a svou pěknou střelou, ikdyž doprostřed brány, zahřál Radka Sňozíka.
27.
Z na první pohled zajímavé pozice centroval Abraham, ale z pohledu rozhodčího už za koncovou čarou. Následné vzrušení tedy bylo zbytečné.
26.
Borek dostává za řeči žlutou kartu.
23.
Ale v zápětí je to 2:0 pro Budějovice. Sandro si udělal z Abrahama slalomovou branku, poslal míč na malé vápno, odkud ho Ondrášek trošku záhadně dopravil mezi tři tyče.
22.
Velká šance na obou stranách. Za Klokany mohl vyrovnat Nešpor, ale střelu mu obránce na poslední chvíli zblokoval. Z protiútoku udělal závar Klesa, ten také skončil rohem.
19.
Lukášův nákop i už už zpracovával Nešpor, Lengyel před něj ale strčil nohu a zpracoval míč pro Daňka.
18.
Moravcův pěkný centr nenašel nikoho v zeleném. Fialoví odvrátili.
15.
Už se zase hraje. Spíš než fotbal ale dění na hřišti připomíná krasobruslení.
10.
Pět minut vánice a hřiště je úplně bílé. Rozhodčí Drábek si žádá zvýraznit obvody velkého vápna a hřiště. Za chvíli nás tedy čeká malé přerušení.
8.
Budějovice zahrávají svůj první roh. Kope ho Sandro, odvrací Nešpor.
3.
Nedáš - dostaneš. Michal Klesa se v začínající vánici probil přes obranu a sám tváří v tvář Sňozíkovi nedal šanci Budějovice vedou 1:0.
1.
Hned v první minutě se z rohu pokutového území osmělil ke střele Bartek a pořádně protáhnul Daňka. Klokani mají roh. Kope ho Budínský nakrátko s Moravcem, který byl po několik kličkách odzbrojen. Klokani ale zůstávají na útočné půlce a vše končí nebezpečnou střelou Borka z voleje těsně vedle.
1.
Zápas začal, výkop měli hráči Budějovic.
Hráči obou týmů nastoupili na hrací plochu. Domácí ve fialovém, Klokani v zeleném. Radek Sňozík září do dálky celý v bílém.
Deset minut před zápasem panuje na Střeleckém ostrově zvláštní atmosféra. Kotel Bohemky se překřikuje s trošku menším kotlem Sparty, jejíž fanoušci přijeli fandit Tomáši Řepkovi. Domácí fanoušci se neprojevují.
Bohemka dnes nastoupí v sestavě Sňozík - Moravec, Lukáš, Ptáček, Jindřišek - Budínský, Borek, Abraham, Bartek - Hartig, Nešpor. Stopera Jiřího Ptáčka tedy čeká ligová premiéra!
Zdravíme Vás z Budějovic, kde před chvílí skončilo krupobití a za půl hodiny zde začne zápas s Bohemkou.
V zápase 18. kola Gambrinus ligy zavítají Klokani na hřiště Českých Budějovic. Ze zápasu Vám nabídneme textový online přenos.