Kolář - Bartl, Kropík, Kiidron, Slodowy (90. Nakamura) - Sivrič, Kotyza, Sloboda, Valenta, Milosalvjev - Jurčo (53. Kalod).

Vyhnal a Nakamura jdou na hřiště místo Krajáka a Slodowého.
Kaufman zachraňuje před Valentou na roh.
87.
Orolín střídá Jindřiška.
85.
To snad není možný. Viktorka vede. Ke střele z dvaadvaceti metrů se dostal Valenta a míč skončil až v síti.
86.
Kotyzu nahrazuje Tenno.
85.
Po rohovém kopu opět Borek hlavou vedle.
84.
Borkovu hlavičku zázračně vytěsňuje Kolář...
83.
Moravce zastavuje v akci praporek rozhodčího. Velmi sporný.
80.
Další kartu dostává Jindřišek.
80.
Pěkná akce Kaufmana s Abrahamem, ale snad pět centrů a ani jedna střela...
79.
Po Kaufmanově centru další roh. Končí útočným faulem Borka.
77.
Kropík dostává kartu za faul na Borka.
77.
Moravec nedosáhl na Krajákův centr, vybojoval aspoň roh. Ten vyboxovává Kolář před Borkem.
76.
Milosavljevova střela vedle.
74.
Bartek za kung-fu zákrok dostává žlutou kartu.
74.
Bohemka tlačí, ale bez zakončení. Do bránění se zapojuje i Kolář.
70.
Utkání sleduje 2558 diváků.
69.
Kaufman v obří šanci po průniku Moravce, zase jen do obránce.
68.
Kaufman hned vystřelil, jen do kopaček obránce.
67.
Kaufman střídá Hartiga.
65.
Po faulu na Borka bude mít Bohemka přímý kop z osmnácti metrů. Budínský ho kope do zdi.
62.
Vyrovnáno 1:1. Klokani si koledovali. Po ztrátě Moravce a centru Slobody byl sám na zdaní tyči Kalod a vyrovnal.
60.
Valentovu střelu někdo tečoval a míč šel těsně vedle Sňozíkovy tyče.
59.
Milosavljev se pěkně uvolnil ale střílel nad.
58.
Proti Kalodovi zabojoval Kraják a získal ztracený míč zpět.
57.
Slodowého dlouhý aut nadělal pěknou neplechu. Odvrátil ho Bartek.
55.
Sivrič obešel Lukáše a jeho střelu Sňozík skvěle vytáhl na roh. Ten odvrací Hartig.
53.
Žižkov poprvé střídá. Kalod nahrazuje Jurča.
53.
Krajákův centr letě nebezpečně skrz vápno, nikdo z Klokanů mu ale nešel vstříc.
51.
Budínský se pokusil ohrozit bránu i přímo ze hry, střela mu ale nesedla a šla nad.
50.
Kraják se řítil sám na Koláře, míč si ale moc předkopl a žižkovský brankář byl u kulatého nesmyslu dřív.
49.
Bohemka získává rohový kop, kope ho Budínský, míč propadá celým vápnem, až se ho nakonec ujímá jeden z žižkovských a peláší s ním pryč.
48.
Druhý poločas je v prvních minutách nepřesný. Oba týmy kazí jednoduché přihrávky.
46.
Začal druhý poločas. Štěpán Kolář, ač exklokan, se dočkal tradičního přivítání...
Končí poločasový zápas přípravek, ve kterém miniklokánci poražili stejně malé viktoriány 2:0. Za chvíli začne druhý poločas.
45.
Budínský točil zase přímý kop pod břevno. Zase je z toho  roh. Po němž už ale sudí Hrubeš ukončil první půli.
44.
První žlutou kartu zápasu dostává Sloboda.
44.
Za propadnuvším Bartkem skvěle zaskakuje Martin Cseh.
41.
Kraják po Borkově přistrčení donutil Koláře ke trošku akrobatickému zákroku.
40.
Sivrič se vymotal přes Jindřiška, jeho centr ale končí útočným faulem.
39.
Kolář na poslední chvíli zachytil míč před Moravcem.
36.
Žižkov mohl odpovědět po rohovém kopu, míč zůstal osamocený na malém vápně, odkud ho už někdo v zeleném odkopl.
33.
Další Budínského centr z přímého kopu přizvedl jeden z obránců, míč se dostal k Csehovi, který skrz Koláře poslal Bohemku do vedení!
33.
1:0!!!!!!!!!!!!!!
32.
Ke střele ve vápně se dostává Borek, pálí nad.
32.
Po chvíli se ale ke střele z dvaceti metrů dostává Kraják a pálí těsně vedle.
31.
Ty rohy jsou nakonec dva, oba kope Budínský a nic z nich není.
30.
Velká šance Bartka, jehož střelu ještě tečoval červený obránce do protipohybu Koláře. Míč skončil zavěšen v horní síti. Žižkov pak sportovně přiznává roh.
28.
Valenta měl čas a prostor na centr, poslal ho ale mimo.
26.
Moravcův centr mířil na Krajáka, Kolář tam měl rukavice rychleji.
25.
Buďovi dnes ty přímáky jdou! Kolář byl při vyrážení opět nejistý a míč mohl do branky dostat Borek, kopnul ho ale vedle.
22.
Bartek hezky vystihnul rozehrávku červených, prošel středem hřiště ale uličku na Hartiga načasoval špatně.
22.
Borek tak dlouho čekal s centrem až ho doběhl a odzbrojil Sivrič.
21.
Signál po přímáku Žižkova odvrací Jindřišek.
19.
Na Valentovu střelu s Sňozík počkal uprostřed brány.
18.
V nebezpečné akci po ztrátě Moravce kombinovali Sivrič s Jurčem, zblokoval je zřejmě opět Cseh.
17.
Sivrič se sice prosmýkl kolem Bartka, toho ale zastoupil Cseh.
15.
A znova! Ten centr se snášel do šibenice, Kolář ho odvracel na roh. Ten rozehrává znovu Budínský nakrátko na Bartka. Po závaru a střele se míč odráží možná od ruky žižkovského hráče. rozhodčí mlčí.
14.
Při řešení táhlého centru Budínského si nebyl Kolář úplně jistý.
12.
Bohemka chvíli obléhala vápno soupeře, nikdo v zeleném se ale neodhodlal ke střele. Jindřiškův centr nakonec odvrátil Kiidron.
11.
Přímý kop Žižkova rozehrál Milosavljev přímo do Sňozíkova koše.
9.
Po Moravcově centru Kraják zťukával na Hartiga, ten střílel nad.
6.
Lukáš po špatném pokusu o odkop pustil k míči Jurča, následný centr Slodowého skončil ale ve Sňozíkových rukavicích.
5.
V první nebezpečné akci Žižkova se za obranou zjevil Jurčo, střílel slabě a nepřesně.
4.
Na odraz míče směr žižkovské brance zareagoval Hartig o malý zlomek vteřiny později. Kolář byl pak u míče dřív.
2.
Budínský pěkně našel volného Moravce, ten si posunul míč na střelu a vypálil těsně vedle.
1.
Zápas začal. Výkop měla Viktorka.
Ještě před zápasem si fanoušci připomněli osmdesátileté výročí našeho domova - Ďolíčku.
Oba týmy, za doprovodu osmiletých capartů z přípravky Bohemky, nastupují na hřiště. Viktoriání v červenobílé, Klokani v zelené.
Do zápasu zbývá deset minut a oba týmy se už odebraly do kabin.
Zdá se, že David Bartek se vrací na post levého obránce. Bohemka dnes nastoupí v sestavě Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Cseh, Bartek - Moravec, Abraham, Budínský, Borek, Kraják - Hartig.
Ze zápasu 23. kola, ve kterém Bohemka nastoupí proti Žižkovu, Vám Virtuální Ďolíček nabídne textový online přenos.