Zápas skončil. Pardubice týmovým výkonem přejely Bohemku výsledkem 2:0.
Kakrda střídá Javůrka.
87
Po rohovém kopu v další šanci Sklenář přestřeluje.
86.
Po další Šumského ztrátě v obří šanci Hundák. Zkouší dloubák a Sňozík zasahuje. O minutu později opět souboj tváří v tvář Hundák a Sňozík, brankář Bohemky střelu po pravé ruce vyráží.
85.
Vyhnal šel do souboje ve vápně, ale domácí obrana opět důraznější.
84.
Sklenář dostává žlutou kartu.
82.
Závar před brankou Pardubic. v šanci Vyhnal, Bálek, Vyhnal a nakonec Kalina. Vše končí nevyužitým rohem a faulem Šumského.
82.
Další Kalinův centr do náruče Sehnala.
79.
Dubský nahrazuje Řezníčka.
78.
Po patičce od Potočného centruje Kalina, Sehnal odvrací.
76.
Jirouš po vysunutí od Jindřiška prý v offsidu.
74.
Vyhnal střídá Růžičku.
71.
Potočný centrem pěkně našel Jirouše na penaltovém puntíku, ten osamocen střílí nad.
71.
Utkání přihlíží 1870 diváků.
68.
Obrovské zmatky a závar před Sňozíkem. Klokani tam teď stáli jak figuríny a Hundák, Petrus i Sklenář byli v obrovských šancí. Jen shodou náhod to neskončilo třetí brankou.
67.
Šumský měl šanci odčinit svou chybu. Po přisunutí od Jirouše střílí vedle.
65.
Kalina centruje na dvě věže ve vápně. Nachází hlavu Bálka, jehož hlavička je neškodná.
63.
V avizovaném střídání Bálek střídá Moravce.
63.
Pardubice vedou 2:0. Nicolas Šumský nejdřív propadl ve středu hřiště, pak přes něj vystřelil Hundák a Sňozík neměl šanci.
62.
Do dresu se svléká Vladimír Bálek.
58.
Kalinův centr do pokutového území opět chytá Sehnal.
57.
Po dalším centru z přímého kopu se opět v pádu dostával k míči Přibyl. Sňozík byl u míče tentokrát dřív.
55.
Dittricha střídá Hundák.
55.
Šumský obešel dva protihráče a byl faulován. Po centru Šmída jde do vzduchu Sehnal a chytá.
53.
Po faulu na Bartka bude mít Bohemka zajímavý přímý kop. Zahrává ho Potočný, Sehnalo odvrací jen s velkými obtížemi, ale daří se. Domácí okamžitě zakládají rychlý protiútok, Roman Potočný tahá za záchrannou brzdu a dostává žlutou kartu.
48.
Ve druhém poločas zatím Klokani domácím moc nepůjčují míč, vše se zatím odehrává ve středu hřiště.
46.
Druhý poločas začal.
Do druhého poločasu se svléká Nicolas Šumský. Střídá Jakuba Radu.
45.
Bartkův centr je tentokrát horší a sahá pro něj Shejbal.
44.
Potočný centroval po zemi, Jirouš míč pouštěl za sebe, ale Sehnal to čekal a vykopl míč. Rohový kop brzdí útočný faul.
44.
Csehův centr přizvedává Jirouš pouze pro brankáře Shejbala.
42.
Domácí si po centru Potočného málem vstřelili vlastní branku. Němečkovu hlavičku vyrazil Shejbal na rohový kop. Míč z rohu se snesl na kopačku Cseha, který ve velké šanci mířil nad.
41.
Rada se těžce zvedá po souboji s Jeřábkem, domácí pokračují v akci, ale vše končí nepřesnou přihrávkou.
39.
Další centr Bartka, tentokrát z levé strany, končí na hlavě Jirouše a od ní metr nad brankou.
38.
Z protiútoku se k centru dostal Bartek. Jirouše ani Potočného nenašel.
36.
Hrubici Růžičky vystihl Javůrek, ten natáhl ke střela a krásnou táhlou ránu přímo do šibenice vytlačuje Sňozík.
35.
Ve velké šanci byl po pěkném centru Šmída Moravec, ten z hranice malého pokutového území hlavou netrefuje.
34.
Na stadionu v posledních minutách sílí déšť, Klokani dost možná dostanou sprchu i v kabině.
33.
Pěkně se přes dva hráče dostal Roman Potočný, posunul na Kalinu, který získal aspoň roh. Ten rozehrává Jindřišek, ale vše končí faulem Cseha.
32.
Nepřesný centr Moravce se stává pochoutkou pro Shejbala.
31.
Fintičkami se uvolnil Řezníček, nastřeloval míč na bránu, kde Sňozík nadvakrát krotí.
30.
Obrovská šance Pardubic. Po ztrátě Rady šli Petrus a Sklenář do rychlého protiútoku dva na dva. Sklenář se ocitl sám před Sňozíkem, který byl na zemi včas a míč skvěle vyrazil
27.
Pardubice vedou. Přímý kop ze stranu se snesl do vápna na hlavu Přibyla, který usměrnil míč do protipohybu Sňozíka a dal první gól zápasu.
26.
Jirouš lapen v těsném offsidu po nabídce od Potočného.
24.
První velká šance Bohemky. Rada našel na pravé straně Bartka, ten pěkným centrem hledal spoluhráče ve vápně. Jirouš hlavou nedosáhl, pro dobíhajícího Potočného už to bylo daleko.
23.
Dva hráči domácích kombinovali na hranici vápna Bohemky, míč nakonec na střelu dostal Řezníček, Martin Cseh ji obětavým pádem zablokoval.
22.
Petrus pěkně centroval na Dittricha, ten naštěstí na míč nedosáhl.
21.
Protiútok Sklenáře z Javůrkem blokuje Martin Cseh.
18.
Další přímák, tentokrát už na útočné polovině má Bohemka po faulu na Jirouše. Rozehrává ho Potočný, Přibyl odvrací.
18.
Bartek v obklíčení pěti protihráčů vybojoval přímý kop.
16.
Petrus nastřeloval míč na teč do vápna, Norkova pata sice míč usměrnila směrem k bráně, ale Sňozík neškodně pomalý míč schoval do náruče.
15.
Jakub Rada si chystal Kalinovo zpracování ke střele levou nohou, obránce jeho úmysl vystihl a zblokoval.
12.
Kombinaci Klokanů zabrdilo nedorozumění Růžičky s Moravcem. Bojovnost Bartka už akci nezachránila.
9.
Potočný fauloval Přibyla a Jeřábek rozehrává přímý kop. Přesouvá míč na druhou stranu, kde akci řeší Moravec.
6.
Pardubice mají první rohový kop. Centr Jeřábka chytá v pohodě Sňozík.
7.
Ke střele se dostal domácí Jan Javůrek, střela z pětadvaceti metrů se táhla pěkně, ale skončila mimo Sňozíkovu branku.
4.
Po faulu Javůrka na Radu Bohemka rozehrává akci z okolí středového puntíku. Kombinace končí Potočného přistrčením na Bartka v pokutovém území, ten míč nestíhá.
3.
Jan Moravec "vytloukl bloky" a získal pro Bohemku autové vhazování.
1.
První střelu zkusil Bartek po přihrávce Rady. Shejbalovi míč vypadl, ale napodruhé ho v pohodě zkrotil.
1.
Zápas začal. Výkop provedli Bartek s Jiroušem.
Domácí vyhráli los a zvolili stranu. Radek Sňozík bude začínat pod kotlem Bohemky.
Rozhodčí Petr Mikel přivádí oba týmy na hřiště. Domácí jsou v červeném, Klokani jsou v zelenobílém.
Do zápasu chybí pár minut. Hřiště Na Vinici je teď prázdné a čeká na aktéry utkání.
Trenér Weber posílá do zápasu stejnou sestavu jako minulý týden na tým ze Střížkova.
Dobré ráno, zdravíme Vás z Pardubic, kde za 35 minut začíná první venkovní zápas Bohemky v letošní sezoně. Ze zápasu Vám přineseme textový online a prostřednictvím serveru Bofor i rádio.