Kalina po Bartkově přihrávce prošel do šestnáctky, na jeho nabídku ale nikdo z Klokanů nedostáhl.
Kotlan prošel středem  hřiště z pětadvaceti metrů vystřelil. Rána se stočila mimo.
Dalším novým hráčem Bohemky na hřišti bude Jakub Rada. Nahrazuje Budínského.
82.
Pilař si myslel, že rychlostně předčí Jana Moravce. Zkuste hádat, jak dopadl.
80.
Důstojným fanděním a teď i pyrem se prezentují fanoušci hostů. V Praze jich je údajně až sto a ostudu tu rozhodně neudělali.
79.
Lafrance je po Schutově centru nachytán v ofsajdu.
76.
Utkání sleduje 3140 diváků.
73.
Kalinovi se nepovedl centr po krásné patičce do Davida Bartka.
71.
Pepa Jindřišek potvrdil pověst tanku. Vybojoval míč, dostal se přes dva hráče a posunul na Nerada. Ten o dva metry minul.
69.
Zároveň Kotlan nahrazuje Nobsta
68.
Na hřiště se chystá Martin Jirouš. Nahrazuje Bálka.
67.
Rohový kop zahrává Josef Jindřišek, David Bartek vrací míč před Beláně ale mostečtí ho nakonec dostali pryč.
67.
Běloušek zachránil před Bálkem na roh.
66.
Z protiútoku po neškodné hlavičce Duvnjaka se prosmýkl po pravé straně David Bartek. Jeho nabídka na okolí penalty ale Bálka na místě určení nezastihla.
63.
Lukáš Budínský zahrával přímý kop po ruce jednoho z hostů. Beláň akrobaticky odvrátil.
62.
Sám na Beláně šel David Bartek, dostihl ho Běloušek a střelu z tísně brankář Mostu chytil. Všemu předcházel úžasný zisk míče od Petra Nerada.
59.
Obrovský závar před Beláněm. Jindřišek rychle rozehrál přímý kop a Bartek centroval do vápna. Beláň ho nezkrotil a Bálek byl v obrovské šanci. Míč do branky ale nedostal.
57.
Další žlutá karta pro hostujícího hráče. Je jím Běloušek.
57.
Odstupuje Štefko, nastupuje Schut.
57.
Další žlutá karta pro hostujícího hráče. Je jím Procházka.
54.
Vladimír Bálek v ofsajdu. Už druhý sporný a poslední chvíli.
51.
Jan Moravec po skvělé obranné práci zapnul turbo a v mžiku byl na půlce hřiště, akci ale zastavil pomezní rozhodčí, který viděl Nerada v ofsajdu.
49.
Na trávníku je ošetřován Radek Sňozík poté, co obětavě odvracel Pilařův centr.
47.
Hned po minutě zahrával Jindřišek rohový kop. Odražený míč zakončil Budínský vysoko nad.
46.
Do druhé půle už v bílém nevyběhl Osumanu, nahradil ho Duvnjak.
46.
Druhý poločas začal.
O poločasové přestávce si to rozdal mezi sebou ročník 2005. Utkání skončilo 1:1 a prcci před malinkou chvilinkou hromadně naskákali do branky při děkovačce se kotlem.
45.
Bez vteřiny nastavení ukončil rozhodčí Kovařík první poločas.
43.
Bálek šel sám na Beláně, hezky si míč zpracoval, ale pokusil se Beláně obejít a brankář Mostu ho vystál a akce vyzněla do ztracena.
42.
Do stříleného centru Bartka se položil Lukáš Budínský, našel jen náruč Beláně.
38.
Honza Moravec na pravém beku "zkušeně" vytloukl bloky a Radek Sňozík odkopává od branky.
35.
Po pěkné kombinaci byl ve střelecké pozici Šiml, při palbě ale uklouzl a Beláň neměl problém.
33.
David Bartek málem potrestal Beláňovu chybu a mířil těsně vedle.
29.
Pilař nasimuloval pád ve vápně. Rozhodčí Kovařík mu na to neskočil.
29.
NEJSTE SLYŠET! Zdraví kotel své kolegy z Mostu a Rádio Bofor:) Rádio se ale právě rozběhlo.
27.
První nebezpečnou akci Mostu zakončoval Pilař střelou nad.
23.
Bartek posunul do střelecké pozice Kalinovi, tomu míč přišel na špatnou nohu, než by býval potřeboval a pálil nad.
23.
Redakce BOFORu se omlouvá ze nefunkční rádiový přenos kvůli technickým problémům. Problém by mohl být vyřešen do druhého poločasu.
21.
Pro ztečovaný centr Pospíšila si v pohodě došel Sňozík.
18.
Bálek přihrál na Bartka, ten si míč sťuknul ke střele a s tečí pálil nad. Roh kope Pepa Jindřišek, do míče se hlavou opírá opět Bartek a Beláň jeho koníčka chytá.
17.
Nápaditou kombinaci Budínského s Bálkem zakončuje mladý záložník střelou mimo.
13.
Následuje série tří rohů Bohemky. První dva kopal od tribuny Jindřišek. K tomu třetímu od pošty se postavil Lukáš Budínský, míč prodloužil Ondřej Šiml tak šikovně, že zapadl do branky!!! 2:0!!!
12.
Budínský si patou zpracoval dlouhý centr a už pelášil na branku. Střelu mu jeden z bílých obránců zblokoval.
10.
Kartu dostává Tomáš Pilař za faul na Nerada.
7.
Skvělý úvod do zápasu! Jindřišek obětavě ze středu pole vysunul Budínského, ten se zorientoval ve vápně, přihrávkou pod sebe našel Nerada, který ranou do růžku branky otevřel skóre!
7.
PETR NERAD GOOOOOL!
3.
Klokani se od začátku vrhají do útoku. Nebezpečný centr posílal před branku Jindřišek, Beláň akrobaticky odvrátil.
1.
Zápas začal. Výkop provedli Bálek s Neradem.
Fanoušci Bohemians vytvořili obrovské choreo. Má symbolizovat, že Ďolíček je nezničitelná tvrz.
Rozhodčí Libor Kovařík přivádí obě mužstva na hrací plochu. Hráči Mostu jsou v bílém dresu a v černých trenkách, Klokani v zelenobílém!
Do zápasu zbývá 10 minut. Tribuny se plní, zatímco trávník se vyprazdňuje. Hráči totiž odchází do kabin pro poslední předzápasové pokyny.
Už víme, v jaké sestavě Bohemka dnes nastoupí. Honza Růžička je nemocný a v obraně ho nahradí Jan Moravec. Po delší době se v základu objevuje Lukáš Budínský a také Ondřej Šiml. Na hrotu bude operovat Vladimír Bálek.
Dobré odpoledne! Zdravíme Vás ze zamračeného Ďolíčku, kde za hodinu a čtvrt začne zápas dvanáctého kola druhé ligy proti Baníku Most.